Kouzlo Vánoc vám přináší firma Selvintech a Jana Háteová

vánoční výrobky


Vánoce všichni milujeme, protože mají své jedinečné a neopakovatelné kouzlo. Ovšem zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, čím to je? To pravé kouzlo Vánoc totiž nepřinášejí jen dárky, sníh či koledy, které v té době uslyšíme skutečně všude. To pravé vánoční kouzlo nám pomáhají vytvořit také vánoční dekorace, kterých je tou dobou na každém kroku skutečně plno, ale věřte tomu, že bez nich by to nebylo ono. Vždyť v každé domácnosti najdeme tou dobou alespoň jednoho andělíčka, hvězdu či nazdobenou jehličnatou větvičku. A co teprve těch svíček, které všem dekoracím propůjčují ten pravý lesk a zažehnou plamínek v každém z nás.

vánoční výrobky

Bez ozdob to nepůjde

Možná už jste někdy také uvažovali nad tím, kde se všechny ty krásné dekorace berou. Jistě, je jich v obchodech na pultech regálů k dispozici vždy opravdu velké množství, a tak nikdo nemá problém vybrat si to pravé, co se líbí právě jemu, a co je pro něj i cenově přijatelné. Ovšem jsou dekorace a dekorace. Jsou dekorace tuctové, v obrovských množstvích vyráběné někde v Asii, a jsou dekorace české, poctivé, vyráběné ručně a s láskou. To jsou ty pravé výrobky, které mají skutečně duši, nepostrádají ducha Vánoc země, kde je křesťanství doma a s jejich koupí podpoříte šikovné české ruce, které je pro vás pečlivě vyrobily.

kouličky

Vyzkoušejte si výrobu ozdob na vlastní kůži

A možná jste někdy přemýšleli i nad tím, že by vás podobná práce také bavila. Že byste si chtěli proces výroby podobných ozdob vyzkoušet na vlastní kůži a také prostřednictvím svých http://www.rozhlas.cz/cb/zpravodajstvi/_zprava/dymovnice-a-agresivni-fanousci-policiste-si-zkusili- výrobků ostatním rozdávat radost a tu pravou atmosféru Vánoc. Pokud tomu tedy tak je, tak máte jedinečnou šanci přihlásit se na brigádu ve firmě Selvintech, která se tradičně výrobou krásných vánočních dekorací zabývá. V tom případě se podívejte na webové stránky firmy, ukázky hotových prací, a pokud nebudete mít v něčem jasno, vše potřebné vám ochotně vysvětlí paní Jana Háteová, která má komunikaci s brigádníky na starosti.