Dokud funguje erekce, může být partnerský vztah plný touhy a vzrušení

Kdybychom uspořádali anketu, v níž by se muži vyjadřovali k tomu, co je na ženách nejvíce vzrušuje, možná bychom se dozvěděli mnoho zajímavých novinek. Z hlediska psychiky to bývá něžnost a ženskost, jemnost, citlivost, intuice, ale také smysl pro humor, přátelství a touha po tom, sdílet se svým partnerem společné zájmy. Mnoho párů spolu cestuje na dovolenou a podniká různé výpravy sportovního či rekreačního charakteru a mnoho párů také sdílí rodinné záležitosti ohledně výchovy dětí, vztahům k domácím zvířatům či rostlinám, zdravé výživě, kutilství a domácím pracím a dalším společným činnostem. Jestliže si pak tito lidé rozumí zejména v této oblasti, je předpokladem, že jim vztah vydrží řadu let.

dívka v posteli

Do přátelství mezi mužem a ženou se však také promítá přirozená touha po sexu. A to nejen kvůli plození potomků. Ženy na mužích obdivují jejich šikovnost, zručnost, svalnaté tělo, ale i projevy něžnosti a laskavosti, a rády se kochají tím, jak je muž uspokojuje v posteli. Milují, když je přímo v opojení z krásy jejich fyzického těla, z jejich vztyčených bradavek, vlhké vagíny, krásného obličeje, dlouhých hustých kadeří a rozkošných hýždí, stehen i růžových plosek chodidel. V takovém případě se přátelství, láska a sex prolínají do jednoho celku a výsledkem je dokonalá rozkoš, která nemá žádné hranice.

dívka v bílém

Chcete-li se však takto milovat bez omezení dlouhá léta, musíte o sebe také dbát. Muži si musí hlídat ztrátu erekce, jinak se takový sen zhroutí jako domeček z karet. Musí věnovat pozornost zdravé výživě a vhodnému pohybu a hlavně musí nekompromisně ze svého života odstraňovat stresové vlivy. Jistě, že to nejde naráz, v dnešní stresující době to není jednoduché, ale naštěstí existují přírodní pomocníci proti stresu, například Maca peruánská, které zároveň posilují tvorbu testosteronu a navrací ztracenou hormonální rovnováhu. Nebude pak zapotřebí vyhledávat položky, jako je například Viagra volný prodej https://www.erectmax.cz/blog/prodej-viagry/ na Internetu.

Nestresujte zaměstnance, jiní nebudou!


Právě rekordy na nejnižších hodnotách nezaměstnanosti v posledních letech tak moc komplikují byznys větších, středních i malých firem. V takových firmách, kde se nedaří najít nové zaměstnance se pak práce rozděluje, jak bylo již uvedeno nerovnoměrně a zaměstnanci jsou přetěžovaní, protože někteří musí děla práci i za více, než jednu či dvě osoby. Takto přepracovaný člověk je pak náchylný syndromu vyhoření a zaměstnavatel přichází o dalšího zaměstnance a ještě víc se prohlubuje jeho problém s tím, že nemá dalšího zaměstnance.

žena s copem.jpg

Velká řádka firem sice lidi, kteří pracují déle a lépe, než mají v původních smlouvách, dokáží výborně finančně ohodnotit, ale to jim nedodá čas na svůj osobní život a na další aktivity, které by sice mohli z finančního pohledu dělat, ale času se jim tedy nedostává. Každý nějakou dobu s vidinou vysoké mzdy vydrží vysoké pracovní nasazení a velkou zátěž a přidávání práce, ale nakonec stejně tento zápřah nevydrží. Ve výsledku přetěžovaní zaměstnanci nejsou ani chváleni, protože nemají dostatek času na, aby dělali svoji práci dostatečně precizně.
šikanovaná žena.jpg

Alarmující je, že celkové procento zaměstnanců, kteří se cítí pod velmi vysokým tlakem, je vyšší než padesát devět. Tito zaměstnanci jsou pak velmi podráždění, trpí extrémní únavou a jsou pak právě neschopni odvádět práci perfektně vzhledem k tomu, že v důsledku přetížení se nemohou soustředit na svůj úkol.

Více, než třicet procent lidí se cítí pod tlakem permanentním, ale zvládnutelným. Pouze šest procent lidí se cítí být pod velmi mírným nátlakem a tedy ve stresu prakticky nejsou nebo jen výjimečně.
citron v puse.jpg

Kromě velkého pracovního zatížení stresují zaměstnance samozřejmě také mezilidské vztahy a pocit, který jim dává nedostatek času na vedení vlastního života.

Je zřejmé, že tlak na zaměstnance se tedy odráží nejen na kvalitě provedené práce, ale také na produktivitě, poněvadž velká řádka zaměstnaných se cítí v některých momentech až paralyzovaná právě stresem z přemíry přidělených úkolů.

 

4 svobody a 4 povinnosti

Evropská unie mnohdy vyvolává až svazující pocit, jakmile se někde vysloví. Je však pravda, že co se týče mezinárodního ale i vnitrostátního obchodu, přináší EU spoustu svobody, jak už pro prodejce, dovozce, tak pro zaměstnavatele anebo například i investory. Vnitřní trh totiž nezahrnuje zdaleka pouze volný pohyb zboží, do čtveřice patří také služby, osoby a kapitál. Členství státu v EU tak boří hranice (faktické) mezi státy a pokládá si jako primární účel odstranit veškeré překážky, které by mohly nastat na cestě kohokoliv, kdo by chtěl vnitřního trhu využít.
prázdná silnice

Cestovní kapitál

Je to hlavně volný pohyb kapitálu, který ocení zejména všichni investoři a podnikatelé, kteří díky této svobodě kapitálu mohou vstoupit a zase vystoupit bez žádných důsledků či papírování na nebo z kteréhokoliv kapitálového trhu v každém státě Evropy.
panoráma města

Pracující na brigádě

Volný pohyb osob ocení hlavně ti, kteří si rádi přivydělají v zahraničí a nechtějí se nijak trápit s papírováním na úřadech či dlouhými frontami v bance. Ostatně stejně jako je volný pohyb zboží, tak můžete se i vy volně pohybovat, pokud tedy máte evropské občanství (svázané s kterýmkoliv jiným občanstvím členského státu) a tedy i bez problémů zaměstnat u zahraničního zaměstnavatele. Tohle hlavně ocení studenti o prázdninách, kteří si tak mohou jezdit přivydělávat do lépe platících zemí a hlavně ti, kteří by se rádi za výdělkem obrátili za hranice.

Mezinárodní služby

To ostatně platí o službách a závazku, který si EU vytyčila, že zruší jakékoliv rozdíly mezi obyvateli EU, ať už jsou z jakéhokoliv státu EU, které by jim bránily ve využití či nabízení služeb po celé Evropě. Vy byste tak měli dostat stejný standart jaký dostanou všichni ostatní občané v dané zemi.
vlajka evropa
Evropská unie sice má své mouchy, ale pomalu se přichází na to, že spousta lidí těchto svobod a vůbec možností nevyužívá. A nemusí to být jenom v oblasti byznysu, ale dovolená či něco podobného. Lidé totiž mají neustále zaryto v paměti, že dobrá dovolená je jen za pořádný balík a u moře, a přitom hned kousek od Brna mají další krásné město Evropy.

Můžeme mít septik na klíč?

I v dnešní době nejsou ani zdaleka všechny domy připojeny ke kanalizační síti. Platí to zejména o samotách a domcích v těch nejmenších obcích. I takové si však musí nějak poradit s domovním odpadem z toalety, dřezu či vany. V takovýchto případech se obvykle používá septik, tedy nádrž umístěná nejčastěji pod domem, naplněná látkami, které pomáhají rozkládat moč a fekálie. Ta se však dříve či později naplní, a tak je nutné ji čas od času nechat vyvézt. Problém může být v tom jaký konkrétně vybrat. Typů je samozřejmě hodně, ovšem jedním z nejpopulárnějších je bezesporu septik na klíč Pro vodu. Jedná se o standardizovaný typ, který má již předem dané rozměry i tvar.

suchý záchod se septikem

Je pravdou, že je konstruován tak, aby se hodil do co nejvíce domů, ovšem i tak to neznamená, že je vhodný všude. Koneckonců máme i některé netypické stavby, zvláště takové, které si lidé projektovali sami. Ty totiž mnohdy nemají standardní rozměry, takže tento standardizovaný typ septiku se pod ně mnohdy nevejde.Také pro domy s více obyvateli není zrovna ideální. Zde je totiž potřeba mít nádrž s poněkud větším objemem. Jinak totiž bude mnohem rychleji naplněná a bude tedy nutné ji i častěji vyvážet. Tím se vše samozřejmě prodraží, neboť ani tato služba není zadarmo.

vyvážení septiku

Pokud tedy chceme jít cestou septiku, musíme toto vše zvážit. Mnohdy se ukáže, že v dlouhodobém horizontu bude výhodnější napojení na běžnou kanalizační síť. Avšak i když pro vás tato možnost nepřipadá v úvahu, je rozhodně dobré vybrat takový septik, který bude splňovat všechny vaše požadavky, především co se objemu týká.

Obvyklý interval vyvážení je jednou za rok. Je tedy ideální si spočítat, kolik „odpadu“ vyprodukujete, a podle toho se řídit. Jistě, není to zrovna nejpříjemnější úkol, ale naštěstí dnes existují tabulky, které nám udávají doporučený objem podle počtu obyvatel domu. Pokud si tedy nejsme jisti, můžeme se řídit jimi. Tím totiž rozhodně neprohloupíme.

Zařiďte reklamu své firmě bez práce a starostí.

Znáte značky Andrie, CzechTourism, Colorlak, Fatra, Grada, Hamé, Holík, Lion car, SYNOT TIP a Nadace SYNOT, PaPP, Podravka, POEX, RE/MAX, TEIKO, TopNatur nebo Vincentka? A víte, co je spojuje? Zdánlivě nic, ale při bližším zkoumání zjistíte, že všechny tyto firmy mají velmi dobrou reklamu, jsou známé, jejich jména se objevují ve veřejném prostoru a lidé na ně často narazí – a to je ono. Reklamní stránku všech těchto firem zařizuje Reklamní agentura Brno firmy ImperialMedia. Tato firma skutečně ví, jak na to, a kvalitním propagováním podobných známých společností dělá nejlepší reklamu i sama sobě.

Zaměřte se na reklamu

Kvůli všem zmíněným slavným jménům se může zdát, že služby této firmy jsou cenově velmi vysoko a jsou tedy dostupné jen těm nejlepším s bohatým finančním zázemím. Ale není tomu tak, firma je otevřena všem zákazníkům a jejím potřebám a záleží jen na Vás, jak širokou reklamní kampaň si zvolíte a jaké prostředky do ní tedy budete chtít vložit. Vybrat si můžete ze čtyř okruhů služeb, grafické studiu, webové studio, online marketing, foto a video studio. Grafické studio Vám navrhne a vytvoří ty nejlepší designy, ať už se jedná o loga, katalogy, obaly nebo letáky.

Dostanete profesionální služby

Na Vaše webové stránky a e-shopy se zase zaměří webové studio, pomůže Vám s funkčností stránky, SEO vyhledávači, Vaší prezentací v online prostoru a zaměření na Vaši cílovou skupinu. Online marketing Vám bude spravovat PPC kampaně a sociální sítě a foto a video studio samozřejmě vytvoří reklamní a produktové fotky a reklamní spoty. Nemusíte se tedy bát a můžete si vybrat jen některou ze služeb, která by Vám pomohla v určité slabší oblasti, nebo pro ulehčení práce můžete zvolit komplexní balíček veškeré péče. Záleží jen na Vás, ale všechny prostředky, které vložíte do kvalitní reklamy pro svou firmu, se Vám velmi brzy vrátí a nikdy toho nebudete litovat!

Ve výprodeji jistě něco seženete

Je mnoho nevěst, které se rozhodly, že si své svatební šaty zakoupí a to hned z několika důvodů. Tím důvodem může být to, že v půjčovnách nesehnaly takové šaty, jaké by si přály a tak se rozhodly si svatební šaty, které jsou podle jejich představ, zakoupit. Existují i salóny, které nabízejí pouze prodej svatebních šatů a právě na tyto svatební salóny se můžete také bez problémů podívat a to klidně na internetu. Určitě také neuděláte chybu, pokud daný salón kontaktujete a napíšete někomu, na koho je na daných webových stránkách uveden kontakt. Mějte i vy maximum informací o daných šatech. Některé salóny dělají i výprodeje svatebních šatů, protože pokud chtějí do svého salónu umístit šaty nové, jen velmi těžko by je zde mohli umístit, pokud by měli na každém kousku daného salónu nějaké šaty.

nevěsta a ženich

Určitě se nebojte toho, že byste ve výprodejích našli jen takové šaty, které jsou nevzhledné a které ničím nezaujmou. Rozhodně tomu tak není. Můžete zde najít velmi pěkné šaty, kterými rozhodně okouzlíte, protože právě vám padnou. Ještě předtím, než si dané šaty zakoupíte, byste měla do daného salónu napsat, že máte o dané šaty zájem a že si přejete vyzkoušet si je, než si je zakoupíte. Automaticky vám budou šaty zarezervovány a budou čekat na to, až dorazíte do daného salónu a vyzkoušíte si je. Jakmile je budete mít na sobě, můžete se rozhodnout, zda si je zakoupíte, nebo se podíváte ještě po šatech jiných, které by vás mohly zaujmout.

nevěsta v bílé

Pokud se v daných šatech necítíte, podívejte se po šatech jiných, protože jen tak si zajistíte to, že na sobě ve svatební den oblečete šaty, které budou přesně podle vašich představ a ve kterých se budete cítit dobře. Neváhejte proto a vsaďte na výprodeje, kde jistě něco zajímavého objevíte. Neměli byste se něčemu takovému vyhýbat, pokud opravdu chcete najít šaty svých snů.

S dětmi se na horách nudit nebudete

Jak zabavit děti na dovolené? Nejlépe precizně předem připraveným programem. Máte-li v plánu vycestovat například na rozhraní orlických hor, Jeseníků a Králického Sněžníku, máme pro vás několik tipů, jak tu prožít báječný týden.

Za prvé – sjednejte si včas ubytování s dětmi v Dolní Moravě, je to vyhlášené středisko s celoročním provozem. V zimě je tu obvykle plno a potkáte tu mnoho lyžařů na sjezdovkách i na běžkách, ovšem o letních prázdninách je tu o poznání klidněji. Patříte-li k lidem, co vyhledávají spíše klid, nemají v lásce letní vedra někde na pláži, a raději obují tenisky či trekové boty a chodí po kopcích, je to pro vás dobrá volba.

krása Jeseníků

Za druhé – vás i vaše ratolesti by mohla zajímat lanová dráha Sněžník a úchvatná rozhledna Stezka v oblacích. Je tu v okolí Dolní Moravy řada turisticky značených cest i cyklotras, můžete si tu pronajmout bicykly a užít si tamního terénu tak trochu adrenalinově. Kromě Stezky v oblacích je tu v oblasti Králického Sněžníku ještě asi osm dalších zajímavých vyhlídek do krajiny.

Stezka v oblacích Dolní Morava

Za třetí – pokud vám připadá, že Stezka v oblacích je příliš přelidněna a zrovna natrefíte na zvýšený turistický zájem o tuto atrakci, můžete se vydat jinam, kde nebývá v létě tolik turistů. Můžete nasednout do auta a projet se směrem do Hanušovic, Ostružné, Lipové-Lázní, Jeseníku a do Zlatých Hor. V některých místech jsou opět od silnice překrásné výhledy, zejména mezi Jeseníkem a Zlatými Horami. Doporučujeme vám navštívit i rašeliniště Rejvíz a poobědvat v restauraci Na paloučku.

Za čtvrté – zlákat https://www.tripadvisor.cz/LocationPhotoDirectLink-g5312545-d10429122-i200398575-Stary_svet-Votice_Central_Bohemian_Region_Bohemia.html by vás mohly na výlet i Orlické hory, například Bartošovice či Rokytnice v Orlických horách, anebo můžete vystoupat na nejvyšší horu Moravy – Praděd. Na Pradědu je k dispozici po celý rok rozhledna s restaurací a krásné výletní místo jsou i vodopády Bílé Opavy a lázně Karlova Studánka.

The most entertaining bachelor party

If you are thinking about what to do at a bachelor party funny and how it should be, you probably thought that it has to be fun. Or would you prefer something even wilder than your wildest stag party ideas? You will find and can have this kind of party with My Bachelor Party. If you imagine some wild party, you have probably thought of Las Vegas, but that is from yesterday. Cartagena is a wonderful, wild and charming cosmopolitan city located in North Colombia on the shores of the Caribbean Sea, which is a beautiful place surrounded by many islands and points of interest for your day trips. And what tours you can have there?

Bachelor party

It does not matter if you want a casino tour, deep-sea fishing tour, city tour, night club tour, because these things you can have probably almost everywhere, but how about Isla del Encanto, which is a place where corals are very close to the beach making for easy snorkeling or just continue to lounge around the beach all day. Barranquilla, which is a hidden gem. Well known for its expertly prepared Colombian cuisine, Santa Marta, Isla Rosario aka The Coral Islands of Rosario or Cholon Island, which is not really an island, but the best party peninsula in the world is waiting for you here.

Bachelor party

All these and more you can have in Cartagena. You can be sure how good this place is just because it is one of the most visited tourist destinations in Colombia and mostly for parties. But not just parties will be important on this trip, you will have the best experience and you will surely remember this trip for a lifetime. Do not miss this amazing opportunity with a lot of sunny days, amazing places, and the wildest parties you could ever imagine. You will be entertained from the begginning till the very end and it will be worth it for sure. So no time to lose, book with My Bachelor Party.

S čím vám instalatéři pomohou

Každý není kutil, který je pečený vařený v hobbymarketu

Když zavítáte do nejbližšího hobby marketu a rozhlédnete se kolem sebe, možná budete mít štěstí na zkušeného, zdatného kutila, jak se prohrabuje v regálu, svítí mu očka štěstím a precizně si ukládá podle seznamu do nákupního košíku, vše, co potřebuje k instalatérské práci. V naší zemi je skutečně mnoho těch, co pracují třeba v kanceláři nebo v zahradnictví a doma si zvelebují dům sami, bez cizí pomoci. V některých situacích sice mohou porušovat i bezpečnostní předpisy, ale taková je realita.

voda, topení, plyn

Všichni ale nejsme takoví, někteří lidé vůbec nemají představu o tom, co instalatér v Praze všechno zvládá, a jaká je jeho pracovní náplň. V případě, že se doma něco porouchá, anebo je zapotřebí rekonstruovat stávající rozvody či vytvořit nové, povolávají na pomoc odborníky. Co vše instalatér umí, a s čím na něj můžete „vyrukovat“?

uzávěr vody

Vše kolem topení – veškeré topné systémy (kromě elektrických přímotopů), tedy např. radiátory, tepelná čerpadla, výměníky, topení v podlaze, mají instalatéři pod palcem. Týká se to montáží nového vytápění v novostavbách, ale i rekonstrukcí starších objektů. A samozřejmě jsou ve hře i havarijní situace, tehdy je častokrát nutné v topné sezóně zasáhnout co nejdříve, a proto také instalatérské firmy zajišťují havarijní nonstop pohotovost.

Vše kolem plynových spotřebičů – instalatéři se starají i o zdárný provoz plynových kotlů, karmy, sporáku a samozřejmě i plynových potrubí v domě. Opět jde o instalace nových zařízení, opravy stávajících, rekonstrukce nebo demontáže koncových prvků, potrubí a armatur. Závady na plynu v domácnosti nikdy nepodceňujte, únik plynu ihned hlaste a dbejte o to, aby se instalatér dostavil co nejdříve.

Voda, odpady, kanalizace – a konečně vše kolem rozvodů pitné a užitkové vody a odvádění odpadních vod nemá opět na starosti nikdo jiný, než instalatér. Ten navíc na rozdíl od kutilů ručí za práci i v rámci záruční lhůty.

Jak vyřídit pracovní povolení pro cizince?

Jste cizinec a hodláte nějakou dobu pracovat v České republice, ale nejste si jisti, kde se ohlásit a co vše potřebujete? Pak čtěte dál!

Pracovní povolení

O pracovní povolení pro cizince je třeba zažádat na příslušné krajské pobočce Úřadu práce. Během řízení vás může zastoupit zaměstnavatel nebo zástupce s plnou mocí osoby, která se o práci rozhodne ucházet.

pracovní povolení

O práci může cizinec zažádat jde-li o:

 • sezónní práce (to znamená, že pracovní činnost se bude vyvíjet podle ročního období)
 • pracovní sílu na dobu maximálně 6 měsíců
 • plnění úkolů vyplívajících z předmětu činností právnické osoby, které jsou zajištěny společníkem, členem statutárního orgánu nebo jím samotným
 • držitele povolení k dlouhodobému pobytu za účelem podnikání nebo investování
 • příležitostné a časově omezené zaměstnání osob do 26 let
 • mezinárodní smlouvu
 • držitele víza nebo povolení k dlouhodobému pobytu
 • žadatele o udělení mezinárodní ochrany

Písemná žádost by pak měla obsahovat:

 • všechny identifikační údaje
 • adresu v zemi trvalého pobytu a adresu, kam bude žadateli doručována korespondence
 • číslo cestovního dokladu
 • identifikační údaje budoucího zaměstnavatele
 • druh práce, místo výkonu a dobu, po kterou bude zaměstnání vykonáváno

Pracovní povolení pro cizince

Rok 2014 se stal pro mnohé cizince zlomovým, jelikož se postup žádosti o pracovní povolení změnil. V minulosti bylo zapotřebí získat povolení k zaměstnání od příslušného Úřadu práce, poté vízum k pobytu. To se nyní změnilo a žadatelé o zaměstnání si mohou zažádat o zaměstnaneckou kartu, které jim vydá přímo Ministerstvo vnitra ČR.

Pokud cizinec má na území ČR trvalý pobyt, nepotřebuje žádné formuláře, jelikož má stejné postavení jako český občan, a tak si zaměstnání může svobodně vybírat, aniž by k tomu bylo potřeba speciálního povolení.

dokumenty na pracovní povolení

Pracovní povolení pro Ukrajince

Žadatelé o pracovní povolení původem z Ukrajiny mohou výdělečnou činnost vykonávat díky:

 • krátkodobému vízu
 • zaměstnanecké kartě
 • modré kartě

Krátkodobé vízum se uděluje pouze na dobu do 90 dnů. Žadatel potřebuje doložit vyplněnou žádost, která obsahuje identifikační údaje, cestovní doklady, otisky prstů, doklad potvrzující sjednání cestovního zdravotního pojištění, doklady prokazující účet cesty, doklad o zajištění ubytování, finančních prostředcích a doklad, který potvrdí záměr opustit území ČR před vypršením lhůty víza.

Zaměstnanecká karta poslouží žadateli v případě, rozhodne-li se práci vykonávat déle než 3 měsíce. Jedná se o doklad, který je nejvhodnější k dlouhodobému pobytu. Vlastník zaměstnanecké karty smí pobývat na území České republiky a pracovat na pracovní pozici, která je uvedena v jeho zaměstnanecké kartě.

Modrá karta je určena pro lidi, kteří dosáhli vysokoškolského vzdělání a chtějí vykonávat práci, která vyžaduje vyšší kvalifikaci. Maximální platnost modré karty aktuálně činí dva roky.