Mobilní domy různých velikostí, druhů i stylů

Hledáte možnost bydlení? Raději byste volili něco vlastního, protože máte k dispozici pozemek, ale nechcete se zadlužit na doživotí vysokými mnohamilionovými půjčkami či hypotékami? V tom případě třeba hledáte něco skromnějšího, co se samo přiveze a ustaví jako je tomu v případě mobilního domu. Ten si stačí vybrat z široké nabídky, nechat přivézt profesionální přepravou a ustavit. Žádné složitosti, pouze vyřízení toho základního. Jednoduché a praktické. Ihned po napojení můžete bydlet.

Objekt Lavaro House B využijete v případě, že hledáte levné a praktické bydlení. Dva pokoje a cena do milionu, co víc si přát.

terasa, posezení

Jak je velký tento konkrétní typ? 12 metrů krát 4 metry, což je 48 metrů čtverečních. Jedná se o celoroční typ ubytování, ve kterém můžete velice pohodlně bydlet po celý rok a to s nízkými měsíčními náklady. Objekty se zateplují speciální technologií, jedná se o PUR pěnu v silné vrstvě, aby byla dostatečně izolační a odpovídala všem potřebným normám. Objekt je úplně nový, nikdo v něm nikdy předtím nebydlel. V dnešní době si mnoho zákazníků žádá právě nové objekty, přitom jsou stále za velice nízké ceny, proto to mnozí klienti vidí jako velkou výhodu. Bydlení do milionu, dva pokoje, soukromí na vlastním pozemku. To je pro některé páry či rodiny to, co hledají.

Takovéto bydlení je vhodné také pro jedince nebo pro lidi, kteří se chtějí osamostatnit. V objektu je totiž vše, co k běžnému bydlení potřebujete. Přičemž pořizovací cena je daleko nižší, než byste čekali nebo než byste museli vynaložit například na stavbu nového objektu ať už zděného nebo dřevostavby.

okno strom šeřík

Zároveň má člověk domeček jako ze škatulky a uvnitř své vlastní království, které si může libovolně přizpůsobit. Stačí si k domečku udělat zahrádku, postavit pergolu či přiřadit k domu nějaké přístřeší a můžete si bydlet jako na zámku. Některým lidem stačí skromnot a jednoduchost, proto je to ideální volba, jak se nezadlužit na věky věků, ale užívat si života a přitom mít všechno, co běžně potřebuji. Pokud člověk není náročný na prostor a luxus, tak si jistě vystačí. Mimochodem uvnitř si to můžete zařídit podle vlastního stylu, klidně i vysoce moderně a luxusně, záleží na vašich preferencích.

Rohová sedací souprava rozkládací

Přáli byste si mít krásný gauč podle vašich představ v obývacím pokoji, který by krásně ladil do vašeho interiéru? Pokud ano, tak byste to měli udělat co nejrychleji a objednat si všechno online z našich stránek, je to všechno opravdu skvělé a jednoduché a zvládne to naprosto každý, tak tomu můžete věřit. Naše rohová sedací souprava rozkládacíse vám budeme líbit, protože je opravdu prostorná a navíc si můžete vybrat sami, podle vašeho vkusu, takže na to také jistě myslete, abyste měli více možností.

kožené sofa

Z našeho přehledného katalogu si snadno vybere i ten nejnáročnější zákazník, jinak to nepůjde. Připojte se i vy ke všem našim maximálně spokojeným zákazníkům a staňte se také jedním z nich a uvidíte sami, co tohle všechno s sebou přináší za skvělé výhody, a budete na sto procent spokojení. Rozhodně to dopadne dobře. Vyberte si, jestli chcete menší nebo spíše větší. Vyberte si podle materiálu a podle barvy a podle dezénu. Je to jenom na vás. Pokud budete mít štěstí, tak je možné, že svůj vysněný výrobek najdete v akční nabídce a nakoupíte ještě výhodněji.

Postel

Pokud nemáte třeba ložnici, protože máte malý byt nebo dům a spíte na gauči v obýváku, tak byste měli opravdu popřemýšlet o tom, že si koupíte prostorný gauč, který se bude dát rozložit, a plhodnotně vám nahradí postel. Některým lidem tohle vyhovuje, protože se mohou koukat v obývacím pokoji do noci na televizi a většinou u televize spousta lidí usíná, tak tohle bude pro vás alespoň opravdu skvělá šance, jak spojit příjemné s užitečným. Navíc pokud k vám přijede návštěva třeba z daleka, tak může přespat na gauči a nemusíte někde schovávat matrace a podobně. Tohle bude opravdu skvělé, tak na to nezapomínejte.

lampa trojnožka

Výhody

  • Skvělé ceny
  • Luxusní varianty
  • Skvělá dostupnost

Tohle všechno bude opravdu skvělé, jen se o tom všem přesvědčte na vlastní oči.

Když někdo potřebuje pomoci

Neštěstí jak známo nechodí po horách, ale po lidech. A proto může každého potkat třeba i neštěstí v podobě špatné či přímo katastrofální finanční situace. Každému se může stát, že zjistí, že mu peníze, které má, nestačí, že by jich potřeboval dost možná i daleko více. Jenže není, kde je získat.
čas jsou peníze
A v takové chvíli je prostě často jediným řešením půjčka. Jen touto formou se dají nejednou sehnat chybějící peníze dostatečně rychle a pohodlně. Jenže současně je to bohužel určitá sázka do loterie. Protože ne všichni poskytovatelé dotyčnému půjčí. Každý z nich chce mít jistotu, že o své peníze nepřijde, a proto si klade nejednou i více než velké požadavky, co se důvěryhodnosti potenciálního klienta týká. A těm ne každý z těch, kdo potřebují půjčit, dokáže vyhovět.
A kdo dejme tomu v bance nedokáže uspět? Tomu lze upřímně doporučit, aby nezapomněl zkusit štěstí u nebankovních poskytovatelů. Protože i ti půjčky nabízejí, a to nejednou za nesrovnatelně dostupnějších podmínek.
Například taková americká hypotékaje vlastně svým způsobem přímo snem mnohých z nás. A to proto, že se zde nezdráhají půjčit ani někomu, kdo má nízké příjmy, nedobře vypadající daňové přiznání, záznamy v registrech dlužníků či jiné záporné vlastnosti. To vše jsou tu schopni akceptovat a pomoci strádajícímu.
člověk a peníze
Ovšem je logické, že i zde chtějí, aby se jim peníze vracely, a proto žádají záruku. Jež tu ale spočívá v nezbytnosti dát za půjčené peníze do zástavy nemovitost. Což je ale logicky pro mnohé z nás učiněné terno – protože tu mají i mnozí z těch, kdo nemají pomalu ani korunu, jejím dáním do zástavy se fakticky nic v životě dlužníka nezmění, a pokud ji snad někdo nemá, může se pokusit najít někoho dalšího, kdo se za něj zaručí nemovitostí svou.
A pak je poskytnutí půjčky otázkou velice krátké doby. A ona hypotéka má předností habaděj. Jak snadno zjistíte, zažádáte-li si o ni i vy.

Řeší to hypotékou


Pokud podnikateli nastanou krušné časy, není mu vůbec co závidět. Protože je na tom v podstatě ještě daleko hůř než ostatní smrtelníci. Musí se totiž stejně jako kdokoliv jiný postarat o sebe, ale zároveň navíc i o svůj podnik a všechny a vše, co s tímto souvisí. A to věru nemusí být nic snadného.

smlouvy a peníze


Nejednou takovému podnikateli nezbývá nic jiného, než si nechat pomoci od někoho jiného. Tedy půjčit si peníze, jimiž by mohl svou firmu a zákonitě i sebe spasit. Což se ale daleko snáze řekne, než udělá. Možná víte i z vlastní zkušenosti, proč.


Je totiž naprosto logické, že podnikatel, který se ocitl ve finančních nesnázích, není zrovna ideálním prototypem žadatele o půjčku. Má nízké příjmy a vesměs i nedobře vypadající daňové přiznání, může mít jiné dluhy, záznamy v registrech dlužníků, exekuce a další problémy. A to všechno ho činí pro bankovní úředníky a nejednoho dalšího hypotetického poskytovatele půjček nezajímavým, s někým takovým nikdo netouží riskovat.


A proto je častým úkazem, že se takový podnikatel vypraví do jedné banky, pak do banky druhé, třetí,… A odevšad odejde s nepořízenou. Nikde mu nepůjčí, protože je sporné, zda tento žadatel bude schopen půjčené finance vrátit.
evropské peníze


A podobný podnikatel tak může být vděčný, že existuje americká hypotéka bez dokládání příjmů. A to proto, že v jejím případě je riziko odmítnutí žadatele o poznání menší. Zde se toho totiž po nikom tolik nepožaduje, stačí tu splnit jen daleko méně povinností, aby někomu půjčili. V podstatě stačí jenom mít nemovitost, již by bylo možné dát nebankovní společnosti do zástavy, stačí mít takové příjmy, aby se z nich daly hradit splátky, a nic víc.


Kdo tato kritéria splňuje, může si jednoduše zažádat, podepsat smlouvu a než se naděje, bude mít peníze na účtu. Spasí jimi svoji firmu, a když je pak za optimálních podmínek splatí, bude po problémech.

Pohodlí je na prvním místě

Každé ráno, když se vzbudím tak sním o tom zůstat v posteli co nejdéle, ale bohužel tam nemůžu zůstat celý den tak se aspoň těším až si do postele večer znovu vlezu. Také to tak máte?
relaxace v posteli

Jestli ano tak se tomu vůbec nedivím, protože každý si vybíráme takovou postel, která se nám líbí a na matraci si dáváme extra záležet. Existuje mnoho specializovaných obchodů s matracemi, které si tam můžete i vyzkoušet, pověřený pracovník Vám pomůže vybrat tu pravou matraci, která Vám sedne. Existují matrace s různou tvrdostí i matrace z různých materiálů, dnešní matrace většinou kopírují naše tělo a tím nám zaručují pohodový spánek a pohodlí celou noc. Někteří výrobci nám také nabízejí půjčit si matraci na zkoušku a když nám nebude vyhovovat tak ji můžeme klidně vrátit, také nám nabízejí záruku klidně i na několik desítek let.
útulný obývací pokoj)

Dalším kusem nábytku, který hodně ovlivňuje naše pohodlí je gauč a křesla. Každý má tyto kusy nábytku v obýváku a vybírá si je velmi pečlivě. Je také samozřejmě důležité, aby se gauč či křeslo hodilo designově k našemu interiéru, ale nejdůležitější faktor, podle kterého se stejně nakonec každý rozhodne je určitě pohodlnost. Nechceme sedět každý večer na pohovce, která není správně měkká a na které se nemůžeme pohodlně natáhnout. Obývák a konkrétně gauč je místo na kterém často usadíme svou návštěvu a chceme, aby se u nás i návštěva cítila jako doma. Gauče si můžeme naštěstí také v obchodech vyzkoušet a vybrat si ten pravý pro nás.

Každého zajímá hlavně pohodlí doma, ale myslím si, že nejdůležitější je cítit se pohodlně v práci. Pokud pracujeme někde v kanceláři tak si k takovému pohodlí můžeme jednoduše pomoci. Každý, kdo pracuje v kanceláři tak rozhodně tráví na své židli největší část dne, a právě židle je to co nám může dopomoci k většímu pohodlí. Existuje mnoho typů židlí , jsou různě ergonomicky tvarované, různě velké a také různě měkké. Můžeme si vybrat židli s opěrkami na ruce či nějaké kancelářské křeslo z široké nabídky.

Sedací souprava a výběr materiálu

Sedací souprava má mnoho předností, upotřebitelnosti a je zkrátka neodmyslitelnou součástí každého bydlení. Na trhu je velmi pestrý výběr. Jak je to však s materiálem? Který je k dispozici a je vhodný právě pro vás?
sedačka v prázdné místnosti

Koženka

Výhodou tohoto materiálu je, že disponuje variabilní povrchovou úpravou, tj. buď dezénem, lakováním nebo různými vzory a barvami. Koženková sedací souprava je za dostupnou cenu. Avšak nevýhodou je praskání materiálu, tj. nelze očekávat delší životnost. V rámci údržby a péče je nenáročná, postačí jen otřít navlhčeným hadříkem. V případě znečištění je ideální použití mýdlového roztoku.
design restaurace
Eko kůže

Je pro mnohé stále novějším materiálem. Eko kůže je složena ze dvou vrstev. Mnohdy bývá zaměňována za koženku. Mezi kladné stránky náleží, že tento materiál je ideální pro alergiky. Má odolnost vůči mechanickému poškození. Disponuje oboustrannou prodyšností. K dostání v pestré škále barev. Na první pohled ji nelze rozpoznat od kůže. I její pořizovací cena je přijatelnější, než je tomu v případě sedací soupravy z kůže. Avšak i eko kůže má své negativní stránky, jako je například propustnost, kratší životnost než u kůže. Péče je za pomoci jen setření vlhkým hadříkem a bez jakékoliv chemikálie. Rovněž je zapotřebí ze sedací soupravy vysavačem vysát veškerý prach a to zejména v záhybech. I tato umělá kůže potřebuje za určitý čas impregnovat.

Kůže

Náleží mezi nejkvalitnější materiál
Pro mnohé je symbolem kvality i luxusu. Kůže je přírodní materiál, který disponuje dlouhou životností.
kožený komplet
Látka

Předností je velmi rozsáhlý výběr na trhu. Pozitivní je, že kdykoli lze obměnit a potáhnout novou látkou vaši sedací soupravu. Péče o materiál, co se týče potahové látky, má vliv na prodloužení její životnosti. Adekvátní je čištění za pomoci měkké houbičky. Pozor! Potahové látky se nesmějí namáčet, pouze je na ně třeba nanést pěnu. Speciální pěnu je třeba zakoupit v rámci údržby o sedací soupravu. Poslední dobou je stále více populární materiál zvaný alcantara. Jedná se o zcela nejodolnější potahovou látku na sedací soupravu. Výhodou je odolnost vůči mechanickému poškození i životnost. Dále je velmi měkká, prodyšná a vzdušná. Stejně tak je na výběr rozsáhlá paleta barevného provedení.

Designové retropohovky


Každý z nás má určitě doma nějakou tu pohodlnou pohovku. Co tak ale oživit váš dům či byt takovou retro pohovkou? Uvidíte, jakou změnu to do vašeho interiéru přinese.


Samotný design se stále vyvíjí směrem dopředu. Možná si ale poslední roky všímáte toho, že to, co se nosilo nebo používalo dříve, se začíná vracet. Je to tím, že trendy neztratily svou oblibu a stále jsou mezi námi jejich věrní fanoušci.

Samotné slovo retro je označení pro všechno, co už bylo.
čalouněná pohovka

Jako retro doba se považují 50. – 70. léta 20. století. Léta padesátá nám přinesla hlavně barevnost a různé odstíny. Léta šedesátá byla pak považována za období změn, jelikož přišly na řadu květiny a geometrické motivy. Začaly vznikat oblé tvary nábytků apod. V sedmdesátých letech přišly organické tvary a vše bylo inspirováno lety do vesmíru nebo na Měsíc. Začaly se hodně používat barvy jako žlutá, zelená nebo hnědá.
retro lavice

Takový retronábytek (čili i retropohovky) se hodí hlavně pro ty, kteří mají rádi romantiku. Můžete si vybrat jak z původních kousků, tak i z kousků, které jsou navrhnuty dnešními návrháři. Záleží to čistě na vás. Jejich výhoda je taková, že ladí s každým stylem. Určitě byste ale při výběru měli vybírat s citem a zamyslet se nad tou správnou kombinaci barev. I vzory je lepší vybírat s citem, jelikož méně je někdy více.


Pokud byste si přáli prostor ještě oživit, a to nejen retropohovkou nebo nábytkem, pak toho můžete ještě docílit pomocí doplňků. Může se jednat o polštářky nebo nějaké tapety. Například takové pohovky s dekorem, který bude výrazný, určitě nic nezkazíte. Ba právě naopak. U dekoru je pak ale důležité zamyslet se nad doplňky, jelikož by měly být jednobarevné, aby poté na člověka nepůsobily kýčovitým dojmem.


Možná byste ani vy sami neřekli, že díky retro stylu váš interiér bude působit velmi elegantně a vůbec ne nudně. Prostor bude mít jakýsi charakter, který vám může kde kdo závidět. Rozhodně se může stát, že váš kus retro nábytku bude starší než vy sami.

Jak zútulnit váš domov?

Pokud máte pocit, že se doma necítíte úplně dobře a neradi se tam vracíte, zkuste přehodnotit celkový prostor, ve kterém žijete. Na výsledný pocit z vašeho bytu nebo domu má vliv mnoho proměnných, mimo jiné i to, zda je tam útulno.
bílá komoda
Co to vlastně znamená? Útulnost neznamená mít vystavených na okenním parapetu dvacet květináčů s kaktusy nebo zapálenou vonnou svíčku na každém volném místě. Je důležité si uvědomit, že útulný prostor je opakem holobytu, ale nejedná o místo přeplněné věcmi. Naopak, měl by být spojen spíše s minimalismem. Jsou však místa, která je potřeba zaplnit, aby vypadala opticky jinak než jen holé zdi a prázdné rohy v místnostech.
Tento přístup vychází svým principem především z pocitu každého z nás – každý totiž máme jiné představy o tom, kolik polštářků je potřeba mít na pohovce a jak moc barevné obrazy si umístit nad postel v ložnici.
Buďme konkrétní. Čím si tedy můžeme vylepšit svou domácnost, aby lahodila našim očím?
popcorn u čaje
·         Kuchyň – mějte vždy uklizenou kuchyňskou linku. Máte-li velké množství spotřebičů, které používáte nebo potraviny, které chcete mít neustále po ruce, pořiďte si nějaké boxy, do kterých tyto věci umístíte, aby nebyly neustále na očích.
·         Jídelní stůl – jíte-li u zdi, nebojte se nad jídelní stůl připevnit nějaký tematický obrázek a na desku stolu dejte vázu, do které si budete pravidelně kupovat čerstvé řezané květiny.
·         Roh místnosti – nevíte, jak zaplnit prostor kolem nábytku? Pořiďte si pokojové rostliny – menší dejte na okno nebo poličky, větší umístěte do nevyužitých rohů v místnostech. Prostor se zaplní a bude veselejší.
·         Poličky a skříňky – buďte opatrní s jejich množstvím a opět se nebojte využít různé boxy tak, abyste zakryli předměty, které nemusí být vidět. Co naopak může být vidět na poličkách jsou knihy, vázy, svíčka, případně nějaká decentní dekorace.
·         Gauč – polštářky, deky – opět s rozumem, snažte se je barevně sladit s pohovkou, aby nedocházelo ke vzniku nepříjemných kontrastů.
·         Konferenční stolek – snažte se jej nevyužívat jako odkládací prostor. K tomu může sloužit stolek pod televizí nebo polička vedle vchodových dveří.
·         Ložnice – místnost určena ke spánku by neměla být vymalována žádnou výraznou barvou a měla by být zařízena velmi decentně, aby vás nic nerušilo při usínání a spánku. Využijte zde tedy spíše světlé odstíny barev, klidně zapojte i drobné dekorace. Vhodný přehoz na postel a polštářky dodají vašemu loži hotelový look.

Čas plánování a rozhodování

Máte na vaší zahradě ovocné stromy nebo pěstujete ovoce a zeleninu? Každý, kdo něco pěstuje tak ví, že to není jen o tom, zasadit, zalít a následně pak sklidit úrodu. Je s tím mnoho práce. Jak konkrétně se o zem a místa, kde chceme mít úrodu starat?
červená jablka.jpg


Co se týká zeleninové úrody, tak je nutné rozvrhnout záhony, kam co zasadit. Je vhodné dbát na to, aby se po roce plodiny prostřídaly. Zem tam vylepšíme tím, že do ní zasadíme cibuli nebo česnek, které snesou i záhony, kde je málo živin. Keříčkové fazole také jsou schopné oživit zásobu živin. Misky na výsev je třeba vyčistit a vypařit a dát do nich vhodnou zeminu. Zasadíme tam semínka papriky, dýně, lilku, cukety, rajčat, okurky, salátu, slunečnice, celeru, řeřichy, každý dle vlastní libosti a chuti.


U ovoce je nutné zvolit přihnojování ovocných dřevin. Pokud jsou již v březnu teploty nad nulou, je žádoucí ořezat staré jádroviny. Každý řez je potřeba ošetřit dřevařským voskem. Než vložíme ořezané větve do kompostu, tak je nesmíme zapomenout rozdrtit. Silnější větve můžeme použít jako podpěru do ovocné nebo zeleninové úrody, např. k rajčatům či paprikám aj.


Kmeny stromů také můžeme očistit drátěným kartáčem, abychom odstranili mechy a lišejníky, které se na stromech mohly objevit. Rovněž stromy prohlédneme, zda je nenapadl nějaký škůdce. V případě, že zjistíme, že napadl, okamžitě použijeme relevantní postřik na jejich zneškodnění. Toto období je také ideálním časem pro roubování. Je doporučováno řezné plochy zalít rozpuštěným parafínem, aby se správně uchovaly. Nezapomeňte vše označit jmenovkami, abyste pak věděli, co je co. Vše uložíme do chladných prostor. Všem roubům ovocných stromů velice prospívá, když se zabalí do polyetylenových folií.
švestky na stromě.jpg


U okrasných zahrad je nutné zkontrolovat, zda není v blízkosti místo, kde by se zadržovalo větší množství vody. Někdy se totiž po zimě nestačí všechna voda vsáknout, hlavně po obdobích oblev. Nové sazeničky vysázíme do truhlíků. Až po tomto celém procesu nám pak čeká to nejmilejší a to je sklizeň, případně radost z vykvetlých stromů, květin a plodů.


Oživte dětský pokoj barvami

Svět kolem nás je barevný. Každý, kdo to vidí, to přehlíží, protože to považujeme za samozřejmost. Ovšem je na čase, abychom si to uvědomili! Vytvořte si doma oázu pohodlí a příjemného prostředí.
Barvy jsou součástí našeho každodenního života a nyní díky sedacím vakům si můžeme doma vytvořit krásně barevné prostředí. Sedaci pytel je kvalitní výrobek. Je tvořen ze dvou barev a díky tomu jej můžete otáčet třeba podle nálady. Užijte si krásné a výrazné barvy a zároveň pohodlné a měkoučké posezení na terase, balkoně, na zahradě, ale také kdekoliv u vás doma v interiéru.
malý pokoj pro kluka.jpg

Do venkovního i vnitřního prostředí

Vaky jsou krásně barevné, a proto skvěle doladí prostor na terase či balkóně, ale zároveň mohou doladit váš interiér k dokonalosti. Chcete mít doma také pořádnou a pohodlnou židli, na které si budete moci kdykoliv odpočinout? V tom případě jsou pro vás skvělou volbou. Dvě barvy nabízí různé možnosti a také odlišné varianty. Můžete si každý den obměňovat barvu nebo podle nálady zvolit tu, která se vám bude více líbit.
houpačky pro děti.jpg
Jistě znáte tu situaci, že do holčičího pokojíčku byste kupovali růžový a do chlapeckého modrý, avšak děti mají pokoj společný. Vynikající možnost, jak skloubit tento zdánlivě neřešitelný problém pomocí jednoho produktu. Pro kluky modrá část pro holky růžová. Obojí v jednom. Pokud bude chtít sedět na vaku dcera, tak si jej otočí na růžovou a pokud kluk, tak si ho otočí na modrou. Ideální případ, jak neřešit problémy, ale vymyslet báječnou kombinaci. Optimální řešení pro děti, ale také pro dospělé se nabízí, když si zvolíte barvu, která se vám hodí do daného prostoru. Vaky jsou totiž velice moderní, a proto splňují ty nejnáročnější požadavky na design.
ü  Hodí se jak na zahradu, tak i do místností.
ü  Pro velké, dospělé i pro ty nejmenší.
ü  Každý produkt je vyroben z prvotřídního materiálu.
ü  Dvě výrazné a krásné barvy.
ü  Relaxační místo pro dospělé.
ü  Pohodlné zázemí pro všechny děti.