Mobilní domy různých velikostí, druhů i stylů

Hledáte možnost bydlení? Raději byste volili něco vlastního, protože máte k dispozici pozemek, ale nechcete se zadlužit na doživotí vysokými mnohamilionovými půjčkami či hypotékami? V tom případě třeba hledáte něco skromnějšího, co se samo přiveze a ustaví jako je tomu v případě mobilního domu. Ten si stačí vybrat z široké nabídky, nechat přivézt profesionální přepravou a ustavit. Žádné složitosti, pouze vyřízení toho základního. Jednoduché a praktické. Ihned po napojení můžete bydlet.

Objekt Lavaro House B využijete v případě, že hledáte levné a praktické bydlení. Dva pokoje a cena do milionu, co víc si přát.

terasa, posezení

Jak je velký tento konkrétní typ? 12 metrů krát 4 metry, což je 48 metrů čtverečních. Jedná se o celoroční typ ubytování, ve kterém můžete velice pohodlně bydlet po celý rok a to s nízkými měsíčními náklady. Objekty se zateplují speciální technologií, jedná se o PUR pěnu v silné vrstvě, aby byla dostatečně izolační a odpovídala všem potřebným normám. Objekt je úplně nový, nikdo v něm nikdy předtím nebydlel. V dnešní době si mnoho zákazníků žádá právě nové objekty, přitom jsou stále za velice nízké ceny, proto to mnozí klienti vidí jako velkou výhodu. Bydlení do milionu, dva pokoje, soukromí na vlastním pozemku. To je pro některé páry či rodiny to, co hledají.

Takovéto bydlení je vhodné také pro jedince nebo pro lidi, kteří se chtějí osamostatnit. V objektu je totiž vše, co k běžnému bydlení potřebujete. Přičemž pořizovací cena je daleko nižší, než byste čekali nebo než byste museli vynaložit například na stavbu nového objektu ať už zděného nebo dřevostavby.

okno strom šeřík

Zároveň má člověk domeček jako ze škatulky a uvnitř své vlastní království, které si může libovolně přizpůsobit. Stačí si k domečku udělat zahrádku, postavit pergolu či přiřadit k domu nějaké přístřeší a můžete si bydlet jako na zámku. Některým lidem stačí skromnot a jednoduchost, proto je to ideální volba, jak se nezadlužit na věky věků, ale užívat si života a přitom mít všechno, co běžně potřebuji. Pokud člověk není náročný na prostor a luxus, tak si jistě vystačí. Mimochodem uvnitř si to můžete zařídit podle vlastního stylu, klidně i vysoce moderně a luxusně, záleží na vašich preferencích.