Plamenomety od Elona Muska jsou horkým zbožím


Americký podnikatel a technologický miliardář, Elon Musk, naléhavě vyzývá kupující, aby jednali zodpovědně jako desítky dalších zájemců o zbraň za 500 dolarů (11 000 korun). „Miluji oheň. Odjakživa jsem si hrál s pochodněmi a benzínem, takže mám konečně hračku, se kterou si budu hrát po zbytek života,“ prohlásil předtím, než si odnesl svůj nákup. „Už jsem také nakoupil spoustu dřeva, takže jsem připraven,“ dodal. Earle Tabula, osmadvacetiletý majitel IT společnosti, byl mezi zhruba tisíci dalšími zájemci, kteří se v sobotu v Los Angeles shromáždili na „pick-up party“, kterou pořádal Elon Musk.
plamenomet zbraň.jpg
Musk zpočátku považoval návrh na prodej plamenometů za vtip, avšak na místě byly k dispozici v obdélníkových bílých krabicích za cenu 500 dolarů. Fronta zájemců, kteří obklopili sídlo společnosti SpaceX, zároveň začala uvažovat o tom, že by již něco spálila. Zatímco zákazníci dostávali na dvoře pokyny, hrála k tomu kapela. Následně se začali střídat ve vrhání plamenů o délce 1,2 metru. „Ohromující. Nemůžu uvěřit tomu, že jsem měl opravdu něco takového v ruce,“ řekl Tabula, který rovněž plánoval založení velkého ohně na pláži. Jeremy Cross, 31letý kuchař z filmové branže, řekl, že se cítil úžasně, když stiskával spoušť. „Byl jsem doslova u vytržení.“
hořící prkna.jpg
Muskova společnost Boring nabídla v lednu do prodeje 20 000 plamenometů. Prodali se během několika dní, přestože skeptici je označovali jako směšné letlampy. Tisíce zákazníků byly pozvány do ústředí společnosti naproti SpaceXu, aby si osobně vyzvedly první várku. Zbývajících 19 000 kusů bude dodáno. Vše je legální, ačkoliv se Musk snaží vyhnout úskalím v dopravě nebo clech.
oheň u vody.jpg
Proto také musel přejmenovat zařízení na „not-a-flamethrower“ (neplamenomet). „Moji přátelé a rodina nemohou uvěřit tomu, že jsem utratila své peníze ze svatby za něco takového,“ řekla Stephanie Carrillo, 31letá fyzioterapeutka, která se rozmýšlela, jak naložit s peněžními dary ze své nedávné svatby. „Myslela jsem si, že by to mohla být opravdu skvělá věc do domu,“ dodala.

PŘEKONEJTE STUD A VEJDĚTE


O sexu se hodně píše i mluví. Ale existuje hodně žen, které odmítají připustit, že slovo erotické pomůcky nemusí nutně znamenat pouta a bič. Stydí se vejít do obchodu, kde by mohly narazit na zboží, které by jim vehnalo červeň do tváří, a nebyly by schopné souvislé věty.
jóga fitness
Stud je přirozený. Ale pokud si chceme skutečně něco koupit (a to nejen proto, že nás k tomu partner přemlouvá), je lepší překonat zábrany a vejít.
Obchody jsou udělané tak, že při vstupu máte pocit soukromí, a když tam někdo další vejde, nevadí, je tam za stejným účelem jako vy.
I ty největší stydlivky ale v určitém věku zjistí, že je lepší mít doma alespoň Venušiny kuličky.
Já jim říkám „nutná výbava ženy středního věku“. Víte proč? No, protože dříve či později přijdou problémy s inkontinencí.
Mladé ženy je můžou mít jen pro svou zábavu a ženy po porodu, či starší, pro záchranu svých vaginálních svalů.
Pomáhají při premenstruačním syndromu, poklesu pánevního dna, bolesti kříže, či beder, bolestivé menstruaci, pocitu únavy, napětí, smutku, ale také při nepostupujícím porodu, nebo bolesti při milování.
Důvodů je ještě mnoho.
Jedno ale je společné. Při jejich nošení se poševní stěna lépe prokrví a je citlivější.
stříkačka a pilulky
I druhů je víc, takže je z čeho vybírat.
Ale je fakt, že pokud se zaměříte čistě jenom na cenu, tak vás nepotěším.
Ty nejlevnější nejsou nic moc. A to jak materiál, tak jejich váha. Čím těžší, tím lepší. Navíc vás jejich váha nutí zatínat svaly a tím je procvičujete a zpevňujete.
Ze začátku si na ně budete muset zvyknout. Asi jako na nošení tamponu. Je to zkrátka trochu jiný pocit.
Ke každému výrobku vám bude poskytnutý i návod na jejich ošetřování a cvičení.
Nebojte se toho, není to žádná věda. Jen to chce trpělivost a klid.
Po zvyknutí si na ně, je můžete nosit prakticky kamkoli.
Aby vaše svaly pracovaly co nejlépe, trénujte při pohybových aktivitách. Chůzi, aerobiku, jízdě na kolečkových bruslích, při tanci, skákání na míči, nebo na houpacím křesle.
I plavat s nimi můžete.
Na vyndání některé z návodů uvádějí, že stačí jít do menšího podřepu, zatáhnete za očko, či šňůrku (záleží na tom, pro které jste se rozhodla) a samy vyjedou ven.
Bohužel se stává, že se při této činnosti neuvolníte natolik, že očko (šňůrka) praskne a vy v panice budete bezradné. Je lepší zaskočit si ke svému gynekologovi, aby vám je vyndal, než několik dalších minut činit marné pokusy a třeba si i ublížit. Nebojte se, váš lékař nehne ani brvou, protože už vyndaval ledacos.
Ale aby k takové situaci pokud možno nedošlo, je lepší při vyndavání se uvolnit tak, jako když vykonáváte potřebu na toaletě.
Opravdu se nemusíte stydět. V obchodech pracují příjemné ženy, které rády poradí, nebudou se pohoršovat nad vaším přáním, ani se nebudou smát vaší nezkušenosti s pomůckami. Proto radím: SMĚLE DO TOHO!

Skvělá oslava krok za krokem


Je důležité, abyste alespoň jednou zažila parádní oslavu – prostě oslavu podle Vašich představ. Je to skvělá podpora hlavně pro Vaše sebevědomí, protože pouze Vy jste středem pozornosti a všichni se točí okolo Vás, gratulují Vám a Vy uzavíráte i nová přátelství. Ale kde takovou party uspořádat? A hlavně, kolik na to budete potřebovat peněz?
láhve šampaňského

Pokud jste jedna z těch šťastlivců, kdo má narozeniny v létě, máte vyhráno. Před sebou máteškálu možností, kde oslavu uspořádat. Nejjednodušší je využít Vaši zahradu, nebo na nějakou letní diskotéku pod otevřeným nebem. Dále můžete také odjet s celou partou na chatu, kde Vás nebude nikdo rušit a stejně tak nikoho nebudete rušit Vy.


Pokud plánujete oslavu v měsíci, kdy už zrovna teplo není, zarezervujte si salonek v oblíbené hospodě či restauraci. Hlavně někde, kde je teplo.
růžové koláčky

·         Začněte plánovat

Coca-Cola nebo Pepsi? Podobné maličkosti nechte až úplně na konec, rozhodně s nimi nezačínejte celé plánování! Oslava je jeden velký celek. Začněte s plánováním rozpočtu, což je nejdůležitější. Musíte dopředu vědět, kolik pozvete hostů a od toho se bude odvíjet i částka, kterou do oslavy musíte investovat. Takže s nákupem balonků ještě chvíli počkejte.


·         Výběr jídla

Pokud si oslavu děláte sami, jídlo je její nejdůležitější složkou. Nestačí Vám jenom tyčinky a brambůrky, nejjednodušší je uspořádat party s grilováním. Dobrým masem se totiž zavděčíte každému, pokud nebudete pořádat vegetariánskou party, samozřejmě. Jinak třeba můžete nachystat klasické chlebíčky, jednohubky, pizzu nebo upéct muffiny.
dort k narozeninám

·         Hudba

Ke správné oslavě patří pořádná hudba. Sežeňte si kvalitní repro bedny a pokud máte možnost, tak třeba i jukebox nebo dokonce karaoke, které se bude hodit hlavně v pokročilejší části večera.

Teď už jste skoro odborník na oslavy, ale jak správně zvolit nákup dárku?

Vrácení zboží bez udání důvodu


Podle zákona máme lhůtu na vrácení zboží dva týdny. V této lhůtě můžeme odstoupit od smlouvy. Důvodem je to, že zákazník kupuje zboží na dálku a nemá možnost si ho prohlédnout nebo vyzkoušet. Má to své podmínky. Zboží musí být v původním stavu, nepoškozené a musí mít všechny obaly včetně výplní, jako při dodání. Pokud tyto náležitosti neobsahuje, může si obchod, kam zboží nazpět zasíláme, strhnout částku na chybějící část zboží.
dívka nakupující na internetu
Jinak by nebylo možné prodat totéž zboží jinému zákazníkovi a obchodu by tak vznikla škoda. Na vrub zákazníka může jít i doprava zboží. Pokud si myslíme, že využijeme této doby pro reklamaci, abychom se dostali dříve k penězům, tak to nefunguje.

Bez udání důvodu nemůžeme vrátit zboží, které je již částečně spotřebováno nebo patří mezi hygienické potřeby. Pokud bude zboží neúplné, poškozené nebo opotřebené, obchodník uplatňuje náhradu škody. Peníze zpět nedostaneme.
Reklamaceje úplně něco jiného. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamace je třicet dnů. Reklamovat bychom měli okamžitě, jakmile zjistíme vadu, abychom dalším používáním poškozenou věc nezničili úplně. Reklamací zákazník naopak získá výhodu. Neplatí poštovné.
peníze na stole
Některé internetové obchody zákonnou čtrnáctidenní lhůtu pro své pravidelné zákazníky prodlužují třeba až na třicet dnů. To je pro nás výhodné, když chceme zakoupené zboží věnovat jako dárek.
nápad a papír
Nedávno se mi stalo, že přestala svítit led-žárovka, která byla ještě v záruce. Stála jen stovku, ale nesvítila ani půl roku. Našla jsem si doklad o koupi a šla jsem reklamovat. Prodavač žárovku vyzkoušel a dal mi jinou. Na mou otázku, jestli ta záruka platí dál, mi odpověděl, že si můžu vybrat. Buď mi ji dá hned a záruka bude pokračovat anebo sepíšeme reklamační list a za měsíc si budu moci na prodejně vyzvednout novou žárovku s novým záručním listem. Abych nemusela chodit dvakrát, tak mi nabídl výměnu.
Jakou možnost byste využili vy?

Piercing


Piercing coby zboží zakoupitelné v mnoha různých kioscích, specializovaných prodejnách se šperky, přímo u svých výrobců nebo třeba v internetových e-shopech, představuje jednu z možností, jak „ozdobit“ své tělo a to doslova, nikoli pouze v podobě rádoby krášlení bez skutečného zásahu do organismu, jako je tomu například u většiny oblečení či užívaného make-upu.
 piercing v pupíku
Drobné i zásadní změny
Piercing by bylo možné dát do pomyslného rovnítka se slovem náušnice.
Ačkoli jej je možné užívat na rozlišných částech těla (nikoli pouze na ušních boltcích), z hlediska toho, že se jedná o alespoň částečně kruhovitou ozdobu vyráběnou z chirurgické oceli či jiného odolného materiálu, jejímž úkolem je zvýraznit určitou část těla jednice a poutat k ní pozornost (stejně jako z hlediska toho, že pro jeho „instalaci“ je nutné utvořit do kůže konkrétní osobu jehlou díru) se jedná skutečně o ozdobu náušnicového typu.

Taková náušnice může být nejrůznějších rozměrů od velmi drobné až po takovou, kterou by bylo možné aplikovat nikoli pouze na lidské tělo, ale například do tlamy přežvýkavců či jiných velkých zvířat. Změny na kůži a vzhledu těla člověka s piercingem se tak v závislosti na jeho aplikaci a užívání pohybují na škále velmi nenápadné (například při propíchnutí a provléknutí piercingu jazykem) až po očividné – takový piercing lze sledovat například na nose či obočí jedince, ale i v jiných jeho tělesných oblastech.
 extravagantní dívka
Piercingům však je nutné přiznat, že pokud svou velikostí nejsou zrovna přehnané a jejich výrobce jim věnuje dostatečnou péči a pozornost, mnohé z nich dokáží skutečně velmi mocně zapůsobit. Mají schopnost podtrhovat či dokonce i samostatně utvářet krásné aspekty na našem těle tak, jak to žádný jiný šperk nedokáže. Vzpomeňme například na umístění náušnice s třpytivými kamínky do oblasti pupíku.

Nový bazén

Vždycky jsem chtěla mít na své zahradě nějaký bazén. Ale stále jsem nevěděla, jaký typ a druh bazénu bude opravdu ten nejlepší. Protože jsem slyšel opravdu různé názory, jaký je bazén a je skvělý a který se vám vyplatí. Já jsem ze začátku chtěla obyčejný bazén, takový ten nafukovací, který je hlavně pro malé děti. Jenomže když jsem tohle řekla svému příteli, tak jsem mu to vůbec nelíbilo a řekl, jestli jsem se nezbláznila. Že máme už starší děti, kterým je deset a dvanáct let, takže logicky nebudeme mít nějaký malý bazén, který je pro čtyřleté anebo pětileté děti. Sice ano, já tohle chápu, ale já se vždycky bojím.

Moc ráda se opaluji.

Bojím se docela vody, takže jsem nechtěla na zahradě nic velikého, jenomže můj přítel mi řekl, že by chtěl kopaný bazén na klíč. A když jsem se potom podívala na ceny na bazenygluc.cz, kde jsou bazény na míru, tak jsem byla docela mile překvapená. Protože ceny koupání v bazénu na klíč jsou docela skvělé. Ale i tak to bylo docela drahé, protože my s přítelem nemáme tolik peněz, abychom si mohli dovolit nějaký kvalitní kopaný bazény na klíč. I když cena je příjemná, tak stále to pro nás bylo hodně. Potom mi přítel řekl, že si roky odkládá nějaké peníze bokem, aby potom mohl udělat právě všem radost.

Čistá voda je základ.

A hlavně děti měly radost z kopaného bazénu na klíč, já už sice málo, ale byla jsem zase ráda, že přítel šetřil peníze, aby udělal dětem překvapení. Takže cena kopaných bazénů na klíč je docela příjemná a vy se nemusíte bát, že by vás to třeba nějak zruinovalo. Navíc vaše děti a celá rodina si užije s bazénem spoustu legrace. Jsou bazény, které jsou třeba kopané na klíč a jsou levné, tak se nemusíte bát vysokých cen. Ceny kopaných bazénů na klíč jsou opravdu hodně různé, takže je pouze a jen na vás, pro jaký typ kopaného bazénu na klíč si vyberete. Přítel nakonec vybral takový středně velký bazén, který nakonec vyhovuje úplně všem v rodině.

Vyzoušejte jedinečné olivové oleje

Olivový olej je velmi kvalitní olej, který se vyrábí jen z těch nejlepších oliv. Jeho výroba a použití je typické pro přímořské státy, jako je Španělsko, Řecko, Itálie a další. Tam se vyrábí tradičně již stovky let, a ty nejlepší vyrábí tamní rodinné firmy. Jen rodinný recept držený v rodině po staletí vám zaručí, že olej bude chuťově naprosto dokonalý. Tento druh oleje se nejčastěji používá do studené kuchyně.

olej z lahve

Skvěle se hodí do salátů, na zakápnutí sýru, zeleniny nebo jen tak na topinku. Stačí jen samotný olej s pečivem, a budete překvapeni, jak skvěle chutná. I když je olivový olej typický spíše pro studenou kuchyni, v posledních letec se začal používat i pro teplou kuchyni, kdy se začal používat olivový olej na smažení.

Potrpíte si na skvělé ingredience do vašich pokrmů? Nemáte důvěru v potraviny ze supermarketu? Pak si pořiďte nějaký velmi kvalitní olej u nás. V nabídce jich máme desítky, a najdete u nás skutečné olivové skvosty. Vybíráme pro vás to nejlepší, a není výjimkou, že u nás seženete luxusní oleje právě z rodinných výroben.

Ty nejlepší oleje mají i krásné balení, jsou baleny v plechovkách a dózách, a vaši kuchyni ozdobí nejen na talíři, ale i na poličce. Protože jde o velmi lahodný výrobek, hodí se jako dárek pro někoho, kdo ocení dobré jídlo.

Chcete vyzkoušet ochucený olivový olej, nebo byste chtěli zkusit degustační sadu? I takové kousky u nás máme. Jsme mistři co se týče hledání a dovozu těch nejlepších olejů. Nebojte se vyzkoušet oleje z našeho e-shopu, jsou mnohem lepší než ty, které najdete běžně v obchodech. Jejich koupí podpoříte tradiční výrobce, a to stojí za zvážení.

olivový olej

Chcete něco nového? Zkuste třeba

  • Lanýžový olej
  • Chilli olej
  • Lokální zahraniční potraviny

Co se týče nejlepšího jídla, jste u nás na správné adrese. Ohromte svou návštěvu třeba obyčejným salátem, který bude díky oleji od nás chutnější než kdy dřív.

Prodloužená přikrývka vhodná pro všechny dlouhány.

Také máte partnera čahouna? Ono je to velice pěkné a zajímavé. Vysoký partner je prostě takový ztělesněný ideál. Většina žen si přeje, aby byl partner pěkně vysoký, prostě dlouhán a čahoun. Tato výška ovšem také přináší určité nevýhody a komplikace. Tou nejvýraznější je asi oblečení. Prostě dlouhánovi jsou u košil, svetrů a mikin krátké rukávy, to samé u bundy, kalhoty jsou ještě horší. Je třeba kupovat prodloužené velikosti. Na druhou stranu vám partner s vysokou postavou pověsí záclony, aniž by potřeboval židli pod nohy, umyje okna ve vysoké poloze a udělá prostě ty výškové práce v domácnosti, na které si obyčejný člověk bere židli, schůdky, nebo aspoň nějaké štokrle.

prodloužená přikrývka

A jak se tak říká, v posteli se všechno srovná. Jenže toto pořekadlo míří pouze na jeden jediný postelový cíl. Prostě peřina se nesrovná, partnerovi budou z klasické peřiny, nebo deky, nebo prostě jakékoliv přikrývky v klasickém provedení čouhat nohy. Může si ji tedy stáhnout dolů, ovšem tím se problém nevyřeší, zase bude přikryt až od prsou dolů. Naštěstí problém s vhodně dlouhou přikrývkou se dá řešit úplně hladce.

prodloužená přikrývka

Existují totiž prodloužené délky přikrývek a povlečení, je to tak. Dokonce nabídky jsou i na internetu, takže se nemusíte vydávat na žádné obcházení kamenných obchodů, vyhledávat jestli je zboží opravdu dostupné a potom třeba nést objemný balík s přikrývkou přes celé město. My vám doporučíme obchod na internetu, který naprosto perfektně uspokojí vaši poptávku po prodloužené přikrývce. Jen z domova objednáte, zaplatíte a dostanete objednané zboží až domů do ruky. Není to paráda? Je. A což teprve váš přítel, nebo manžel dlouhán? To bude ale příjemné překvapení, až mu nadělíte tak dlouhou přikrývku, jak potřebuje. Už bude spát v příjemném teple od hlavy až po paty. Určitě si toho bude vážit, protože klidný a pohodový spánek ocení opravdu každý z nás.

Čistý bazén díky kvalitnímu vysavači

Bazén je věc, kterou by chtěl mít každý doma. Ovšem ne všichni bydlí v domě a mnoho z nás si musí tento komfort odpustit. Pokud však patříte mezi šťastlivce a máte rodinný dům, či bydlíte na chatě, tak určitě bazén máte. Ovšem starost o bazén není jen tak a člověk se musí ohánět, aby byla voda neustále čistá a průzračná jako při na puštění. Pokud nevíte, jak bazén dobře vyčistit, tak neváhejte a zakupte bazénový vysavač. Ten Vám nejen vyčistí bazén, ale také Vám práci usnadní. Ovšem tak jako každý vysavač, tak i bazénový vysavač potřebuje špínu nějakým způsobem odčerpávat. K tomu Vám poslouží hadice k bazénovému vysavači, které je nejen kvalitní, ale také dostatečně dlouhé pro komfortní zacházení.

hadice k bazénovému vysavači

Bazénové hadice jsou základem nejen k bazénovému vysavači, ale i k napuštění bazénu. Samozřejmostí je, že hadice mohou mít různé délky a také průměry. Hadice mají u bazénu nezastupitelné místo a využívají se na solární ohřevy, napouštění a vypouštění bazénu a také ke zmíněnému vysavači. Tyto hadice jsou velice kvalitní a jsou vyrobené z pevného materiálu. Všechny hadice, co firma prodává jsou odolné vůči všem přípravkům do bazénu a dokáží vydržet dlouhé roky. Nejdelší hadice, co firma prodává je o průměru 32 mm a to 50,6 metrů, či 38 mm s délkou 51 m.

hadice k bazénovému vysavači

Dále tato společnost prodává také rozbočky k hadicím, nejrůznější koncovky a také další vybavení k bazénu. Jejich sortiment sahá až po nejmenší příslušenství, jako jsou teploměry, plováky na tablety, či síťky na hmyz. Ovšem prodávají také velké příslušenství, jako jsou solární ohřevy, schody do bazénu, plachty a mnoho dalších věcí. Nebojte se zeptat, pokud si nevíte rady, firma Vám ráda zodpoví všechny Vaše otázky.

Sháníte-li hadici, bazénový vysavač, solární plachtu, či třeba jenom bazénový teploměr, tak se nebojte oslovit tuto firmu. Jejich výběr Vás zaručeně nadchne a budete spokojeni.

Není dřevěný lustr nebezpečný?


Osvětlení v domácnosti oceníme zejména v zimě, kdy je hodin slunečního svitu pomálu. V tuto dobu vstáváme do práce za tmy a za tmy také chodíme domů. Abychom se pak doma nepřerazili, je potřeba si zde posvítit. I to je koneckonců důvod, proč nějaký typ osvětlení najdeme prakticky v každé místnosti. A ačkoliv lustry ztratily v poslední době část své popularity, stále ještě alespoň nějaký najdeme prakticky v každém domě či bytě. Je pravdou, že obchody s domácími potřebami jich také nabízí skutečně širokou škálu, takže si vybrat může skutečně každý. Na ty nejnovější je dokonce možné použít nejen klasické žárovky, ale také moderní úsporné zářivky. Záleží tedy jen na našem vkusu.

ornamentální lustr

Jedním z poměrně oblíbených modelů je i dřevěný lustr. Ačkoliv je totiž často vytlačen plastovým či kovovým typem, dřevo je stále ještě oblíbené, zejména u milovníků klasiky. U mnoha lidí to však vzbuzuje nedůvěru.

Hlavním problémem, který vidí, je fakt, že dřevo, zvláště to suché, je velmi hořlavým materiálem. Koneckonců, existuje důvod, proč se také používá jako palivo do domácích kotlů. A pravdou je, že teplota žárovky se může vyšplhat poměrně vysoko. Není tedy divu, že se někteří lidé bojí nebezpečí vzniku ohně.

lustr s dřevěnými prvky

Pravdou však je, že toto riziko je minimální. I když jsou totiž všechny vnější části lustru ze dřeva, není se třeba ničeho bát. Je totiž ošetřeno speciálním nátěrem, který zabrání jeho vzplanutí. Také žárovky bývají od samotné dřevěné konstrukce izolovány, minimálně stínidlem. To se sice může také zahřát, avšak jeho teplota bude podstatně nižší než ta u žárovky.

Pokud se nám tedy tento typ líbí a máme pocit, že by se do dané místnosti hodil, není vůbec žádný důvod váhat. Rozhodně ne kvůli nebezpečí požáru. Jistě, může dojít k poruše, která může oheň způsobit. Avšak něco takového je skutečně vzácné. Pokud nás tedy tento typ uchvátil, pak jen směle do toho.