Jak se vám spí?


Spánek je nedílnou součástí života jakéhokoliv živého tvora. Člověk si během spánku analyzuje přijaté informace během dne a odpočívá. Zamyslete se nad několika otázkami:
–          Spíte dostatečně dlouho?
–          Máte kvalitní postel?
–          Bolí vás při spánku záda, krční páteř?
–          Probouzíte se?
–          Jste ráno vyčerpanější než večer?
Pokud jste si zodpověděli na všechny otázky, nejspíše začínáte zjišťovat, že máte potíže se spánkem. Jestli jste odpověděli alespoň na tři otázky kladně, začněte se o svůj spánek neprodleně zajímat.
zoufalství

Hlídejte si zdraví

Kdy jste naposledy zavítali k praktickému lékaři? Máte povědomí o různých vrozených predispozicích, pracujete v sedavém zaměstnání, jídelníček si nehlídáte? Pokud u vás potíže se spánkem přetrvávají několik měsíců, nepochybně navštivte lékaře. V první řadě zjistíte, zda se váš nekvalitní spánek odráží od vašeho zdravotního stavu nebo nekvalitní postele, matrace, polštářů aj.
Jsou-li vaše lékařské výsledky v normě, hledejte řešení ve specializovaném obchodě a na ortopedii. Je pravděpodobné, že dostanete cviky na procvičení páteře a bude vám doporučeno věnovat se nějaké volnočasové aktivitě. Ať už je to fitness nebo domácí cvičení, záda to ocení a vy se skvěle vyspíte, k tomu všemu se dostanete do formy a zpevníte celé tělo. Následně zavítejte do obchodu, sdělte prodejci své potíže. Následně si vyzkoušíte ze širokého sortimentu postelí, matrací a polštářů. Bohužel si za koupi nové postele a věcí kolem připlatíte, věřte však, že je tato investice převelice důležitá.
klidné spaní

Každovečerní snění

Zdají se vám sny? Zdají se vám každý den? Jsou extravagantní a někdy až děsivé? Najděte si odborníka v oblasti snů a zaběhněte do nejbližšího obchodu pro lapač snů! Zaručeně vaše sny zkrotí a budete spát jako nemluvně.
Najděte si čas a odhodlání zajít k lékaři a navštivte i specializovaný obchod, o kterém jsme vám psali v předchozích odstavcích.