Co pro Vás znamená vůně domova?


Co se Vám honí hlavou, když procházíte například obchodním domem tam, kde se poblíž nachází drogerie či parfumerie?
Jakým způsobem reaguje Váš organismus, když se mihnete kolem restaurace, pekařství či fastfoodu nabízejícího po celý den řadu dobrot na zahnání hladu?
A jak se cítíte v květinářství, do něhož právě majitel přivezl čerstvě nařezané rostlinky mnohých různých druhů?
 
Předpoklad je takový, že všechna výše uvedená místa ve Vás budou zřejmě vzbuzovat libé reakce na prostředí, v němž se právě ocitáte.
žlutá růže 
Nejdůležitějším a nejčastějším prostředím, v němž běžně pobýváte je samozřejmě Váš vlastní domov. A právě zde by pro Vás měly bát pozitivní emoce a prožívání tím nejlepším standardem.
Jaké podněty mohou ve Vašem konkrétním případě přispět k tomu, abyste se cítili dobře? C si vybavíte, když se řekne „vůně domova“?
vůně v tyčinkáh 
Jednalo by se o aroma připomínající některou světově proslulou francouzskou voňavku? Nebo je pro Vás Váš domov spíše místem, s nímž si spojujete esence nikoli chemicky vyráběné, ale ty přirozeně vznikající v kuchyni při vaření, pečení a dalších kulinářských přípravách? Je právě jídlo tím, co je nejčastěji cítit při vstupu do domovních dveří? Nebo si na pochutiny tolik nepotrpíte, ale každý den instalujete do mnoha váz různých tvarů a velikostí čerstvé květy, jež Váš byt či dům nejen zkrášlují, ale také jim propůjčují vůni, jako kdyby člověk právě vstoupil na posekaný trávník nebo rozkvetlou jarní louku?
vůně kávy 
Jak to voní u Vás doma? A jak byste si přáli, aby to mezi těmito stěnami vonělo každý den v roce?
 
Pokud nejste ani milovníci květinářských vazeb, ani vaření, natož pak těžkých omamných vůní předražených parfémů, co jsou jimi doslova nacpané police všech drogerií, na které si dokážete vzpomenout, existuje ještě jedna další možnost, jak si zpříjemnit své bydlení a vetknout mu typickou vůni. Tou možností je zakoupení vonných svíček, s nimiž mohou Vaše obytné prostory zpříjemňoval pobyt kupříkladu milovníkům kávového či jinak specifického aroma.