Dokud funguje erekce, může být partnerský vztah plný touhy a vzrušení

Kdybychom uspořádali anketu, v níž by se muži vyjadřovali k tomu, co je na ženách nejvíce vzrušuje, možná bychom se dozvěděli mnoho zajímavých novinek. Z hlediska psychiky to bývá něžnost a ženskost, jemnost, citlivost, intuice, ale také smysl pro humor, přátelství a touha po tom, sdílet se svým partnerem společné zájmy. Mnoho párů spolu cestuje na dovolenou a podniká různé výpravy sportovního či rekreačního charakteru a mnoho párů také sdílí rodinné záležitosti ohledně výchovy dětí, vztahům k domácím zvířatům či rostlinám, zdravé výživě, kutilství a domácím pracím a dalším společným činnostem. Jestliže si pak tito lidé rozumí zejména v této oblasti, je předpokladem, že jim vztah vydrží řadu let.

dívka v posteli

Do přátelství mezi mužem a ženou se však také promítá přirozená touha po sexu. A to nejen kvůli plození potomků. Ženy na mužích obdivují jejich šikovnost, zručnost, svalnaté tělo, ale i projevy něžnosti a laskavosti, a rády se kochají tím, jak je muž uspokojuje v posteli. Milují, když je přímo v opojení z krásy jejich fyzického těla, z jejich vztyčených bradavek, vlhké vagíny, krásného obličeje, dlouhých hustých kadeří a rozkošných hýždí, stehen i růžových plosek chodidel. V takovém případě se přátelství, láska a sex prolínají do jednoho celku a výsledkem je dokonalá rozkoš, která nemá žádné hranice.

dívka v bílém

Chcete-li se však takto milovat bez omezení dlouhá léta, musíte o sebe také dbát. Muži si musí hlídat ztrátu erekce, jinak se takový sen zhroutí jako domeček z karet. Musí věnovat pozornost zdravé výživě a vhodnému pohybu a hlavně musí nekompromisně ze svého života odstraňovat stresové vlivy. Jistě, že to nejde naráz, v dnešní stresující době to není jednoduché, ale naštěstí existují přírodní pomocníci proti stresu, například Maca peruánská, které zároveň posilují tvorbu testosteronu a navrací ztracenou hormonální rovnováhu. Nebude pak zapotřebí vyhledávat položky, jako je například Viagra volný prodej https://www.erectmax.cz/blog/prodej-viagry/ na Internetu.