Vyzoušejte jedinečné olivové oleje

Olivový olej je velmi kvalitní olej, který se vyrábí jen z těch nejlepších oliv. Jeho výroba a použití je typické pro přímořské státy, jako je Španělsko, Řecko, Itálie a další. Tam se vyrábí tradičně již stovky let, a ty nejlepší vyrábí tamní rodinné firmy. Jen rodinný recept držený v rodině po staletí vám zaručí, že olej bude chuťově naprosto dokonalý. Tento druh oleje se nejčastěji používá do studené kuchyně.

olej z lahve

Skvěle se hodí do salátů, na zakápnutí sýru, zeleniny nebo jen tak na topinku. Stačí jen samotný olej s pečivem, a budete překvapeni, jak skvěle chutná. I když je olivový olej typický spíše pro studenou kuchyni, v posledních letec se začal používat i pro teplou kuchyni, kdy se začal používat olivový olej na smažení.

Potrpíte si na skvělé ingredience do vašich pokrmů? Nemáte důvěru v potraviny ze supermarketu? Pak si pořiďte nějaký velmi kvalitní olej u nás. V nabídce jich máme desítky, a najdete u nás skutečné olivové skvosty. Vybíráme pro vás to nejlepší, a není výjimkou, že u nás seženete luxusní oleje právě z rodinných výroben.

Ty nejlepší oleje mají i krásné balení, jsou baleny v plechovkách a dózách, a vaši kuchyni ozdobí nejen na talíři, ale i na poličce. Protože jde o velmi lahodný výrobek, hodí se jako dárek pro někoho, kdo ocení dobré jídlo.

Chcete vyzkoušet ochucený olivový olej, nebo byste chtěli zkusit degustační sadu? I takové kousky u nás máme. Jsme mistři co se týče hledání a dovozu těch nejlepších olejů. Nebojte se vyzkoušet oleje z našeho e-shopu, jsou mnohem lepší než ty, které najdete běžně v obchodech. Jejich koupí podpoříte tradiční výrobce, a to stojí za zvážení.

olivový olej

Chcete něco nového? Zkuste třeba

  • Lanýžový olej
  • Chilli olej
  • Lokální zahraniční potraviny

Co se týče nejlepšího jídla, jste u nás na správné adrese. Ohromte svou návštěvu třeba obyčejným salátem, který bude díky oleji od nás chutnější než kdy dřív.