Úspěch máte napsaný v dlani


Máte rádi tajemno a láká Vás pohled do budoucna? Tak to už jste možná vyzkoušeli čtení z ruky. Pro někoho je to pouhou zábavou, kterou berou s rezervou, ale někdo má v tyto předpovědi velkou důvěru. Čtení z ruky je jedním ze způsobů, jak nahlédnout za oponu života. Určitě všichni víme, že na ruce je čára života, čára srdce a čára osudu. A právě čára osudu je ze všech nejtajemnější. Prý se objevuje až kolem čtyřiceti let, a ne každému se skutečně objeví. A ještě jednu výjimečnost v sobě čára osudu skrývá. Pokud se Vám objeví před zmíněnými čtyřicátými narozeninami, tak budete asi mimořádná osobnost.
dlaň muže

Co Vás čeká a nemine

Pustíme se tedy do hledání. Čára osudu začíná v dolní části dlaně a postupuje nahoru k prostředníčku. Máte ji hned na počátku přerušenou? Tak to jste asi neměli právě nejšťastnější dětství. Pokud je přerušena až ve své polovině, čekejte zásadní životní změnu. Může to být odchod od rodiny nebo přesídlení do zahraničí. Je-li tam těch přerušení více, očekávejte starosti. A teď se podívejte pozorně. Jestliže Vaši čáru osudu doprovázejí drobné souběžné čáry, tak se nemusíte bát. Na své starosti nebudete sami a přátelé Vám s nimi pomohou. Ideální stav je, pokud se Vaše čára osudu začne v některých místech rozvětvovat tím správným směrem.
·        Stoupají větvičky vzhůru?
–         Úspěch Vás dozajista nemine.
–         Čím větší větvení, tím delší bude červený koberec, po kterém budete kráčet.
·        Větvičky, které putují směrem dolů, stáhnou i Vás do nepříjemností a neúspěchů.
dlaň nad pískem
Bylo by zajímavé zjistit, jestli máme opravdu svůj osud zapsán v dlani. Pokud by tomu tak bylo, tak by si mohl člověk „s nepříznivými dlaněmi“ říci, že se vlastně ani snažit nemusí. Jeho neúspěch už je mu dán. Ale musím opět připomenout, že se tato čára objevuje až v polovině života svého nositele. Tudíž si vlastně svou životní cestu určujeme sami a pak si to jen zapíšeme do dlaně.