Univerzální přístřešek

Pokud chystáte nějakou venkovní akci, na které vám záleží, pak budete muset vše promyslet tak, aby se něco na poslední chvíli nepokazilo. Jednu zlomyslnost by vám mohla zapříčinit přímo sama příroda. V okamžiku, kdy bude vaše oslava v nejlepším, spustí déšť. Je tedy určitě dobré myslet i na tuto variantu a pořídit si nějaký přístřešek, ve kterém byste své hosty ukryli. Pomůže e vám jednoduchá záležitost, kterou si přinesete v tašce. Tím řešením je nůžkový stan. Tento stan má jednu úžasnou vlastnost.

párty stany

  • Pokud se na něj podíváte zvenku, pak se vám zdá malý a určitě si budete myslet, že se tam celá společnost nevejde.
  • Ale sotva nahlédnete dovnitř, pak budete překvapeni jeho prostorností.

A ještě jedno překvapení na vás čeká. Stavěli jste někdy obyčejný kempingový stan? Zkuste si vzpomenout, jak dlouho vám to trvalo. Ten nůžkový totiž instalujete přibližně do dvou minut. A rozhodně nebyl tento čas měřen u nějakého zvláště zručného kutila.

Nepromokne, neprofoukne

Použitým materiálem je kvalitní a stabilní hliníková konstrukce. Střešní a boční plachty jsou vyrobené z nepromokavých materiálů. Dále do setu patří i provazy a kotvící pomůcky. Boční stěny jsou pochopitelně vybaveny okýnkem a vstup se dá zajistit zipem. Tento druh přístřešku se dá využít opravdu všude.

párty stan

  • Jeho výhody poznali provozovatelé různých dětských táborů.
  • Na svých pozemcích si ho instalují letní restaurace nebo majitelé penzionů.

Může být ale i využíván jen pro soukromé účely. Nevěřili byste, jakou uděláte radost svým dětem, pokud jim dovolíte v tomto domečku alespoň část prázdnin bydlet. Bude to dokonce výhoda i pro vás. Kamarádi vašich dětí nebudou pobíhat po bytě a obírat vás o vaše soukromí.