Učení na počítači

Ve škole jsem neměla ráda informatiku. Vždy to bylo jenom o počítačích a podobných věcech a mě to absolutně vůbec nebavilo. Já jsem na techniku absolutně nikdy nebyla. Vím, že od přírody mě zajímaly spíše zvířata a nějaké to tajemno a sci-fi, jenže webové stránky jsme ve škole probírali. A já jsem nechtěla být pozadu, takže jsem si řekla, že bude nejlepší, když udělám nějaký kurz, který se věnuje počítačům a taky nějaké informatice. Jenže kde mám najít kurz? Byla doba, kdy už všechno bylo zabrané. Jenže já jsem chtěla být perfektní a alespoň tak dobrá jako ostatní spolužáci. Chtěla jsem, abych měla na vysvědčení pěknou známku, abych potom mohla jít třeba na gymnázium. Jenže nic není zadarmo, když byl nějaký kurz volný, tak stál opravdu mnoho peněz.

Online svět je dokonalý.

Proto se nedivím, že drahé kurzy jsou vždy volné, to je klasika. A to jsem si dovolit opravdu nemohla. A chtěla jsem, abych měla taky nějaký kurz a vzdělání. A proto jsem si řekla, že bude nejlepší do toho jít.  A když se budu třeba učit online, tak díky tomu, že jsem se učila online, jsem taky toho hodně pochopila. A zjistila jsem, že ne webové stránky musí prvně někdo navrhnout a potom se až zrealizují. 

Online práce mě baví.

A to není opravdu jednoduché. A není to jen tak. Všechno musí být dokonale dopředu propracované. A taky jsem si řekla, že abych byla dokonalá, musím se stále v něčem to zlepšovat. Chtěla jsem taky být taková, že v budoucnu budu perfektní a budu jednoho dne moci taky poradit ostatním. Dnešní době jsou počítači důležité. Tak jsem si řekla, že ráda bych v budoucnu vyučovala jiné lidi a hlavně ale malé děti. Myslím, že se mi to jednoho dne podaří a já si splnil svůj sen. Myslím, že by bylo fajn někoho učit, když mě to taky předtím někdo naučil. Bude to vlastně takový podpůrný koloběh učení. A podle mě to bude super. Práce s počítačem baví podle mě všechny lidi.