S námi na dovolenou bez starostí

Neradi na dovolenou jezdíte vlastním automobilem? Moc dobře víme, jak se cítíte a proč nechcete volit tuto variantu. Nehledě na to, že je složitější, náročnější a často ještě o hodně dražší, jsou zde ještě jiné starosti, které jsou s tímto spojené a které vyvstanou, jakmile se pro tuto variantu rozhodnete.

§ Automobil má sice své klady, za které jsme rádi, ale předchází mu spousta povinnosti a také starostí, které je třeba splnit, že vlastně odjedete na dovolenou, nebo než se vypravíte na cesty. Pokaždé je totiž nezbytné zařídit prohlídku vozu, abyste si byli jistí, že tak náročnou a dlouhou cestu může vaše vozidlo absolvovat zcela v pořádku. Pak nemusíte mít starosti a můžete zařizovat ostatní věci, jakými jsou vybavení, protože v každém státě po vás mohou chtít něco trochu jiného a tak je nezbytné projet veškeré předpisy a podívat se na povinnou výbavu, kterou musíte ve svém vozidle po právu mít. Dále obstaráte nějaké dálniční známky a musíte si zvolit plánování. Nehledě na to, že řidič musí celou cestu dávat opravdu dobrý pozor a jede se několik hodin, takže to není radno podceňovat!

Vyberte si vhodně variantu

1. S námi se na dovolenou nemusíte takto vůbec připravovat. Stačí si zarezervovat svůj lístek v našem autobuse a máte zařízenou velice pohodlnou a příjemnou cestu tam i zpět a to za ty nejlepší ceny!
2. Naše autobusy skýtají největší pohodlí, které vám můžeme zařídit, jsou luxusní a moderní. Mají připojení k USB nabíječkám, mapování pomocí satelitu, takže budete ihned například pomocí mobilní aplikace, kterou si můžete stáhnout do svých chytrých telefonů, ihned vědět, kde se nacházíme, takže můžete všechno mapovat. Zajisté v určitých místech také najdete internetové připojení a výjimkou není ani občerstvení nebo LCD monitor na sledování filmů. Samozřejmostí je vybavení našich vozidel klimatizací, abyste se vždy cítili pohodlně a příjemně.