Registry nejsou důležité

Pokud bychom se zeptali některého ze svých předků, jaké měl možnosti v oblasti půjček, většinou by si vzpomněl především na tu novomanželskou. Ta byla jistě velice výhodná, a tak ji využil téměř každý.

půjčka

  • V současné době je možností, jak si na některou nezbytnost půjčit, mnohem více.
    • Především, pokud se jedná o oblast bydlení.

Doby, kdy v jednom malém bytě bydlely i tři generace, jsou už naštěstí pryč. Kdo to zažil, jistě ví, jaký to byl pro všechny zúčastněné očistec. Každý chce pochopitelně bydlet sám jen se svou rodinou.

  • Žadatelů o různé finanční výpomoci je tedy logicky čím dál více.
  • Řady těch odmítnutých ale také utěšeně rostou.

Jak je možné, že banky nevyhoví svým klientům? Z jednoduchého důvodu. Mají nastavenou (v některých případech) laťku tak vysoko, že prostě žadatel o finanční pomoc nemá šanci. Stačí jen záznam v některém registru dlužníků a možnost půjčky je v nenávratnu. Banka si ověří vaši důvěryhodnost a je jí naprosto jedno, že už jste svůj dluh dávno uhradili. U nich máte prostě „škraloup“, který vám nikdo neodpáře. A stát se to může jistě každému z nás. Stačí někam založit složenku nebo zapomenout, že nám dorazila internetovou cestou.

rodina

Hypotéka pro každého

Žadatelé o půjčku, kteří byli z podobného důvodu odmítnuti, se mohou obrátit na některou společnost, která nemá s bankou nic společného. Jedná se o nebankovní společnosti, https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/hypoteka-se-nekontroluji-registry/, které zprostředkovávají hypotéky klientům s drobnými hříchy z minulosti. Tady jsou podmínky nastaveny docela jinak. Vzhledem k tomu, že žadatel o hypotéku bude za svůj závazek ručit některou ze svých nemovitostí, poskytovatele registry dlužníků v podstatě nezajímají.

  • Hypotéka se pak vypočítá v závislosti na odhadní ceně zástavy a také například lokality, ve které se nachází.