Prodloužená přikrývka vhodná pro všechny dlouhány.

Také máte partnera čahouna? Ono je to velice pěkné a zajímavé. Vysoký partner je prostě takový ztělesněný ideál. Většina žen si přeje, aby byl partner pěkně vysoký, prostě dlouhán a čahoun. Tato výška ovšem také přináší určité nevýhody a komplikace. Tou nejvýraznější je asi oblečení. Prostě dlouhánovi jsou u košil, svetrů a mikin krátké rukávy, to samé u bundy, kalhoty jsou ještě horší. Je třeba kupovat prodloužené velikosti. Na druhou stranu vám partner s vysokou postavou pověsí záclony, aniž by potřeboval židli pod nohy, umyje okna ve vysoké poloze a udělá prostě ty výškové práce v domácnosti, na které si obyčejný člověk bere židli, schůdky, nebo aspoň nějaké štokrle.

prodloužená přikrývka

A jak se tak říká, v posteli se všechno srovná. Jenže toto pořekadlo míří pouze na jeden jediný postelový cíl. Prostě peřina se nesrovná, partnerovi budou z klasické peřiny, nebo deky, nebo prostě jakékoliv přikrývky v klasickém provedení čouhat nohy. Může si ji tedy stáhnout dolů, ovšem tím se problém nevyřeší, zase bude přikryt až od prsou dolů. Naštěstí problém s vhodně dlouhou přikrývkou se dá řešit úplně hladce.

prodloužená přikrývka

Existují totiž prodloužené délky přikrývek a povlečení, je to tak. Dokonce nabídky jsou i na internetu, takže se nemusíte vydávat na žádné obcházení kamenných obchodů, vyhledávat jestli je zboží opravdu dostupné a potom třeba nést objemný balík s přikrývkou přes celé město. My vám doporučíme obchod na internetu, který naprosto perfektně uspokojí vaši poptávku po prodloužené přikrývce. Jen z domova objednáte, zaplatíte a dostanete objednané zboží až domů do ruky. Není to paráda? Je. A což teprve váš přítel, nebo manžel dlouhán? To bude ale příjemné překvapení, až mu nadělíte tak dlouhou přikrývku, jak potřebuje. Už bude spát v příjemném teple od hlavy až po paty. Určitě si toho bude vážit, protože klidný a pohodový spánek ocení opravdu každý z nás.