PŘEKONEJTE STUD A VEJDĚTE


O sexu se hodně píše i mluví. Ale existuje hodně žen, které odmítají připustit, že slovo erotické pomůcky nemusí nutně znamenat pouta a bič. Stydí se vejít do obchodu, kde by mohly narazit na zboží, které by jim vehnalo červeň do tváří, a nebyly by schopné souvislé věty.
jóga fitness
Stud je přirozený. Ale pokud si chceme skutečně něco koupit (a to nejen proto, že nás k tomu partner přemlouvá), je lepší překonat zábrany a vejít.
Obchody jsou udělané tak, že při vstupu máte pocit soukromí, a když tam někdo další vejde, nevadí, je tam za stejným účelem jako vy.
I ty největší stydlivky ale v určitém věku zjistí, že je lepší mít doma alespoň Venušiny kuličky.
Já jim říkám „nutná výbava ženy středního věku“. Víte proč? No, protože dříve či později přijdou problémy s inkontinencí.
Mladé ženy je můžou mít jen pro svou zábavu a ženy po porodu, či starší, pro záchranu svých vaginálních svalů.
Pomáhají při premenstruačním syndromu, poklesu pánevního dna, bolesti kříže, či beder, bolestivé menstruaci, pocitu únavy, napětí, smutku, ale také při nepostupujícím porodu, nebo bolesti při milování.
Důvodů je ještě mnoho.
Jedno ale je společné. Při jejich nošení se poševní stěna lépe prokrví a je citlivější.
stříkačka a pilulky
I druhů je víc, takže je z čeho vybírat.
Ale je fakt, že pokud se zaměříte čistě jenom na cenu, tak vás nepotěším.
Ty nejlevnější nejsou nic moc. A to jak materiál, tak jejich váha. Čím těžší, tím lepší. Navíc vás jejich váha nutí zatínat svaly a tím je procvičujete a zpevňujete.
Ze začátku si na ně budete muset zvyknout. Asi jako na nošení tamponu. Je to zkrátka trochu jiný pocit.
Ke každému výrobku vám bude poskytnutý i návod na jejich ošetřování a cvičení.
Nebojte se toho, není to žádná věda. Jen to chce trpělivost a klid.
Po zvyknutí si na ně, je můžete nosit prakticky kamkoli.
Aby vaše svaly pracovaly co nejlépe, trénujte při pohybových aktivitách. Chůzi, aerobiku, jízdě na kolečkových bruslích, při tanci, skákání na míči, nebo na houpacím křesle.
I plavat s nimi můžete.
Na vyndání některé z návodů uvádějí, že stačí jít do menšího podřepu, zatáhnete za očko, či šňůrku (záleží na tom, pro které jste se rozhodla) a samy vyjedou ven.
Bohužel se stává, že se při této činnosti neuvolníte natolik, že očko (šňůrka) praskne a vy v panice budete bezradné. Je lepší zaskočit si ke svému gynekologovi, aby vám je vyndal, než několik dalších minut činit marné pokusy a třeba si i ublížit. Nebojte se, váš lékař nehne ani brvou, protože už vyndaval ledacos.
Ale aby k takové situaci pokud možno nedošlo, je lepší při vyndavání se uvolnit tak, jako když vykonáváte potřebu na toaletě.
Opravdu se nemusíte stydět. V obchodech pracují příjemné ženy, které rády poradí, nebudou se pohoršovat nad vaším přáním, ani se nebudou smát vaší nezkušenosti s pomůckami. Proto radím: SMĚLE DO TOHO!