Potřebujete poslat oblečení poštou? Využijte k tomu plastové poštovní obálky

Prodej přes facebookové stránky je velkým fenoménem dnešní doby. Najdete zde opravdu téměř cokoliv, a i když tady není to, co právě hledáte, jednoduše se zeptáte a zaručeně se k vám dostane spousta nabídek.

obálky

Spousta žen využívá takového prodeje v případě, kdy vyklízí skříně. Také se vám často stane, že si koupíte oblečení, které jste na sebe ale nikdy neoblékli? Ať už z toho důvodu, že se vám oblečení přestalo líbit, nebo jste neměli příležitost si jej někam vzít. Dalším důvodem je mnohdy také to, že buď zhubnete a oblečení máte najednou příliš velké, nebo naopak přiberete a oblečení je vám malé. Důvodů, proč nám ve skříni přebývá oblečení, je spousta. Jednou za čas je tak potřeba skříně protřídit. Jednak samozřejmě kvůli pořádku ve skříni, jednak proto, že zbavováním se starých věcí děláte pořádek také ve svém životě. Pokud je oblečení v pěkném stavu, nabízí se vám dvě varianty. První variantou je oblečení darovat, to znamená naskládat je do pytlů a hodit do bílého kontejneru určeného pro sběr takových věcí, nebo odnést přímo někam na charitu.

Další variantou je oblečení nabídnout dalším lidem k prodeji, kteří by jej tak mohli ještě vynosit. Najde se opravdu spousta lidí, kteří si nakupují oblečení v sekáči nebo právě přes internet od jiných lidí. Takže máte velkou šanci, že se oblečení jednak zbavíte, aniž byste jej museli vyhodit do popelnice a ještě na tom něco vyděláte.

grafika

Výhodou Facebooku je především to, že nabídka je téměř celoplošná. Navíc se pomocí sdílení může dostat k dalším a dalším lidem. Problém m však nastává, jestliže chce oblečení koupit někdo z druhého konce republiky. Lehce jej však vyřešíte s pomocí plastových poštovních obálek. Jsou nabízeny v mnoha velikostech, takže najdete určitě takovou, do které vám vleze oblečení, které potřebujete poslat. Na obálku lehce napíšete adresu a odnesete balíček na poštu, kde jej pošlete. Při posílání věcí si však dávejte pozor na dvě věci. Peníze za oblečení si nechejte poslat předem na účet, a balíček pošlete doporučeně. Dodací lístek si uschovejte, abyste měli jistotu a krytí, že jste jej vážně odeslali.