Oživte dětský pokoj barvami

Svět kolem nás je barevný. Každý, kdo to vidí, to přehlíží, protože to považujeme za samozřejmost. Ovšem je na čase, abychom si to uvědomili! Vytvořte si doma oázu pohodlí a příjemného prostředí.
Barvy jsou součástí našeho každodenního života a nyní díky sedacím vakům si můžeme doma vytvořit krásně barevné prostředí. Sedaci pytel je kvalitní výrobek. Je tvořen ze dvou barev a díky tomu jej můžete otáčet třeba podle nálady. Užijte si krásné a výrazné barvy a zároveň pohodlné a měkoučké posezení na terase, balkoně, na zahradě, ale také kdekoliv u vás doma v interiéru.
malý pokoj pro kluka.jpg

Do venkovního i vnitřního prostředí

Vaky jsou krásně barevné, a proto skvěle doladí prostor na terase či balkóně, ale zároveň mohou doladit váš interiér k dokonalosti. Chcete mít doma také pořádnou a pohodlnou židli, na které si budete moci kdykoliv odpočinout? V tom případě jsou pro vás skvělou volbou. Dvě barvy nabízí různé možnosti a také odlišné varianty. Můžete si každý den obměňovat barvu nebo podle nálady zvolit tu, která se vám bude více líbit.
houpačky pro děti.jpg
Jistě znáte tu situaci, že do holčičího pokojíčku byste kupovali růžový a do chlapeckého modrý, avšak děti mají pokoj společný. Vynikající možnost, jak skloubit tento zdánlivě neřešitelný problém pomocí jednoho produktu. Pro kluky modrá část pro holky růžová. Obojí v jednom. Pokud bude chtít sedět na vaku dcera, tak si jej otočí na růžovou a pokud kluk, tak si ho otočí na modrou. Ideální případ, jak neřešit problémy, ale vymyslet báječnou kombinaci. Optimální řešení pro děti, ale také pro dospělé se nabízí, když si zvolíte barvu, která se vám hodí do daného prostoru. Vaky jsou totiž velice moderní, a proto splňují ty nejnáročnější požadavky na design.
ü Hodí se jak na zahradu, tak i do místností.
ü Pro velké, dospělé i pro ty nejmenší.
ü Každý produkt je vyroben z prvotřídního materiálu.
ü Dvě výrazné a krásné barvy.
ü Relaxační místo pro dospělé.
ü Pohodlné zázemí pro všechny děti.