Nevěrní muži

Mnohem častěji bývají nevěrní muži, než ženy. Nevěra u mužů se ale projeví mnohem dříve, než u ženy. Jak je to možné? Muži, kteří jsou nevěrní své ženě, o sebe najednou mnohem více pečují, než o sebe pečovali dříve. Stávalo se, že se váš muž koupal jen jednou za dva dny a teď se najednou sprchuje každý den, chodí hezky oblečen a používá jeden z dražších parfémů? Bylo by dobré zpozornit, protože to nebude jen tak. Může to být například tím, že chce oslnit někoho v práci, aby se dostal na lepší pracovní pozici, ale na něco takového je lepší nespoléhat, protože to skutečně nemusí být jen tak a to zejména, pokud má daný muž šéfa a nikoliv šéfovou.

muž a pusa

Nikdy si váš muž s nikým po večerech tolik nepsal a najednou když mu někdo napíše, dává od vás jeho telefon co nejdále to jak jen je možné a zprávy si čte tak, abyste neměli šanci si je přečíst? Také to může být signál, kdy je dobré zpozornit, protože to skutečně nebude jen tak.

U mužů jde nevěra poznat mnohem rychleji než u žen, protože pokud o sebe žena pečovala i dříve, půjde to odhalit jen velmi těžko. Je ale pravda, že pokud má žena nějakého milence, může bývat častěji smutná a častěji brečet, protože jí to bude všechno líto, že to muselo dopadnout tak, jak to dopadlo. Podvádět by se rozhodně nemělo, ale bohužel jsou lidé, kteří kdyby mohli, mají na každý den někoho jiného.

muž se ženou

Člověk, který podvádí, by si to měl v hlavě velmi rychle srovnat, protože to za to opravdu nestojí. Pokud chcete mít rodinu, která bude fungovat a nestane se, že dané dítě bude muset vyrůstat ve střídavé péči, skutečně byste neměli podvádět. Dané dítě může do budoucna něco takového velice ovlivnit a může to ovlivnit zejména budoucí vztahy daného dítěte. Věřte, že děti, kterým během života chyběl jeden z rodičů, nebo bylo dané dítě ve střídavé péči, má úplně jiný pohled na vztah, než dítě, které je z úplné rodiny, kde vše fungovalo tak, jak mělo.