Navrhněte si efektivní vestavěnou skříň

Každá rodina je jiná. A ve chvíli, kdy začnete uvažovat o novém úložném místě s tím musíte počítat. Jako první se musíte především zamyslet nad tím, k čemu bude prostor využitý a co do něj přijde. Dětská skříň bude zaručeně jiná než šatní do ložnice. Nad čím se proto musíte zamyslet nejvíce?
posezení na skříni.jpg

Vnitřní prostor

Tyče na ramínka a police jsou asi to nejdůležitější, protože jejich nedostatek vás může hodně potrápit. Zde záleží hodně na tom, kde pracujete, jakou módu máte rádi, kolik toho vlastníte a co všechno do polic chcete naskládat. Někdo je totiž využívá nejen na oblečení, ale také na umístění sportovního vybavení, sezónních věcí nebo žehličky.

Chcete-li pohodlně pověsit večerní šaty, a ještě pod ně složit kabelky a lodičky, klasická výška 165 cm ode dna vám možná nebude stačit. Měli byste se proto dívat po vyšším modelu. Na druhou stranu pánové, kteří nosí do práce obleky, budou zajisté potřebovat délku tyče http://www.trans-technik.cz/dily-na-nastavby-nakladnich-aut-09-zabezpeceni-nakladu-kotvici-misky-kolejnice-tyce-tyce-rozperne-horizontalni vyšší než typických 120 cm. A pokud mají hodně kravat, vyplatí se uvažovat také o kravatovníku.

Možnosti otevírání

Vestavěné skříně mají tu výhodu, že jsou větší než volně stojící a můžete do nich proto dát mnohem více věcí. Kromě toho si u nich můžete zvolit i variantu otevření. Ta závisí na hloubce modelu. Obecně ale můžete vybírat ze dvou, a to:

  • klasické pantové otevírání směrem k sobě,
  • posuvný rám do strany.

V tomto ohledu myslete nejen na své prostorové možnosti, ale také na materiál kování. Ideální je hliník, který vydrží všechno a díky němu bude rám funkční po mnoho let. Kromě toho, že nepodléhá času a je vysoce kvalitní, tak je také velice lehký. I to je u konstrukcí důležité.
pověšené košile ve skříni.jpg

Drobná vylepšení

Nezáleží na tom, pro jaký typ se rozhodnete. Levné skříně od Nábytek Elegance potěší každého. Výběr mají obrovský, a kromě toho si jejich produkty můžete sami dotvořit podle svého. Skvělým doplňkem jsou LED pásky, anebo bodová světla. Díky nim dovnitř dobře uvidíte i v tmavším koutě.