Fígl na získání přehledu existuje

Když se připravuje školní výlet, žáci i učitelé přípravu prožívají zcela odlišně.
· Žáci se neskonale těší, protože se dostanou z dosahu přísných rodičů, získají kapesné – mnozí úplně poprvé, za které si nakoupí tuny pamlsků, a hlavně se těší na dobrodružství!

čepice

· Učitelé běhají kolem sbírání podepsaných souhlasů od rodičů, připravují program, děsí se ztraceného kapesného svých žáků, nebo bolení břicha z přejedení sladkostí, které si žáci nakoupí během výletu do výletního místa. Také přemýšlejí o tom, jak předvídat potenciální neplechy těch malých uličníků. Ale hlavně přemýšlejí, jak nejlépe zajistit a preventivně ošetřit absolutní bezpečnost žáků na výletě!

Rodičům svůj systém vysvětlete.
Když se rozhodnete pro stejně barevná trička, abyste své žáky na výletě bezpečně rozpoznali od všech ostatních dětí, uvědomte si, že se rozpoznávají špatně. V davu se lehce ztratí a splynou. Stokrát lepším řešením je obyčejný fígl pokrývek hlavy.
Pořiďte svým žákům jednobarevné reklamní čepice jasné barvy!
Ruku do ohně za to, že na školním výletě se nezatoulá ani jeden žák. Nebude mít šanci! Seznamte rodiče svých žáků se svým úmyslem pro bezpečnost jejich ratolestí a věřte, že budou ochotni podílet se finančně na pořízení kvalitních reklamních čepic.

černá čepice

Jednobarevné reklamní čepice poskytují jen výhody!
1. Vy, jako zodpovědná osoba na školním výletě budete s průběžným počítáním svých žáků vždy spokojen. Jednobarevné hlavy se spočítají rychle a přehledně.
2. Každá reklamní čepice poskytne ochranu žákovi proti slunci, ale i drobnému deštíku, vyskytne-li se.
3. A pokud necháte kšilt reklamní čepice potisknout, např. veselým obrázkem s kalendářním rokem, nebo se jménem žáka, zůstane každému žákovi vzpomínka na mnoho let. Takovou čepici mohou nosit pěkně dlouho, protože má nastavitelnou velikost. Poroste hlava vědomostmi? Posunete sponu o dírku dál.
Není snad toto skvělá vychytávka?