Schneider Unica

Tím nejznámějším je v České republice ale i ve světě Schneider Unica. Není se také čemu divit, jelikož tyto výrobky jsou nejvíce používané. V prodeji existují dokonce už několik let. Dokáží nabídnout mnohé. Nabízí dokonce i barevné rámečky, které jen tak nikdy neseženete. Pokud patříte mezi náročnější zákazníky, i o vás bude postaráno. Můžete si dokonce nechat udělat zásuvky a vypínače z přírodních materiálů, jako je dřevo apod. Vytvořit by se daly i výrobky z kamene nebo kůže. Vše se bude odvíjet od vašich požadavků.
Produkty Schneider Unica mají velkou spoustu výhod, mezi kterými je i urychlení práce.rozvaděč
Díky moderním technologiím je umožněno kombinovat veškeré druhy přístrojů a to hned s různými rámečky. Do takového jediného rámečku, by se na sráz daly umístit hned dva modulové přístroje. Díky těmto modulům je možné kombinovat tlačítka s přepínači nebo i stmívači.
Pokud byste rádi snížili počet instalačních krabic a rádi byste ušetřili i nějaké to místo na zdi, pak můžete použít šestinásobné rámečky Unica. Je ale potřeba pro ně použít speciální instalační krabice, které jsou určeny pro zapuštěnou montáž. Jestliže by vám ani tohle nestačilo, pak by bylo vhodné obrátit se na Unica System.
Přístroje, které najdeme v řadě Unica mají kovové montážní rámečky. Ty jsou vyrobeny tak, aby byly pružné. Rámečky jsou dokonce po stranách vybaveny kovovými zámky, které do sebe zapadají.skříňka
Jedním z cílů při výrobě řady Unica, bylo snížit práci elektroinstalatérům, což se opravdu povedlo. Nejen přepínače ale i zásuvky jsou vybaveny bezšroubovými svorkami.
V produktové řadě lze nalézt stmívače, termostaty, čidla a mnoho dalších. Pokud si například pořídíte systém Unica AirLink, pak můžete jednoduše řídit žaluzie.
Schneider Unica lightpark.cz je jakýmsi prvním krokem k inteligentní elektroinstalaci, což se rozhodně vyplatí.
Jestliže byste rádi plně inteligentní chod domácnosti, je možné vše ovládat pomocí Unica se systémem KNX. Ten umožňuje dokonce i řízení teploty, klimatizace apod. Vše samozřejmě závisí na požadavcích klienta.